Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДВОСТАДІЙНИЙ ПОВІТРЯНИЙ СЕПАРАТОР ДЛЯ СУХОГО ПОДРІБНЕННЯ У ЗАМКНУТОМУ ЦИКЛІ

ДВОСТАДІЙНИЙ ПОВІТРЯНИЙ СЕПАРАТОР ДЛЯ СУХОГО ПОДРІБНЕННЯ У ЗАМКНУТОМУ ЦИКЛІ

Назва:
ДВОСТАДІЙНИЙ ПОВІТРЯНИЙ СЕПАРАТОР ДЛЯ СУХОГО ПОДРІБНЕННЯ У ЗАМКНУТОМУ ЦИКЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,79 KB
Завантажень:
321
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Рибалко роман іванович
УДК 621.928.6:691.223
ДВОСТАДІЙНИЙ ПОВІТРЯНИЙ СЕПАРАТОР
ДЛЯ СУХОГО ПОДРІБНЕННЯ У ЗАМКНУТОМУ ЦИКЛІ
05.05.02 – машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донбаській національній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Баранов Андрій Миколайович, Українська інженерно-педагогічна академія Міністерства освіти і науки України, професор кафедри охорони праці та навколишнього середовища.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Назаренко Іван Іванович, Київський національний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри машин та обладнання технологічних процесів;
кандидат технічних наук, доцент Гущин Володимир Михайлович, Донбаська державна машинобудівна академія Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри підйомно-транспортних машин.
Захист відбудеться “29”травня 2008 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.04 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури (61002, м. Харків, вул. Сумська, 40).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
Автореферат розісланий “29”квітня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.О. Костюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Операція подрібнення, що застосовується з давніх часів, дотепер не отримала наукового обґрунтування, яке зробило б її найбільш економічною. Про важливість цієї проблеми можна говорити, беручи до уваги кількість коштів, що витрачаються у світі на подрібнення різноманітних матеріалів. Наприклад, у цементній промисловості на подрібнення витрачається біля 50% використаної електроенергії. При цьому енергія, витрачена безпосередньо на подрібнення, складає менш 1%, а залишок витрачається у вигляді тепла.
Дотепер не створено машини, яка б забезпечувала подрібнення матеріалу із заданими розмірами часток. Наявність переподрібнених часток у помольному агрегаті не дозволяє досягти заданої тонкості помелу матеріалу. Одним з ефективних методів підвищення тонкості помелу та зниження витрат енергії є своєчасне видалення готового матеріалу з помольного агрегату, тобто здійснення подрібнення у замкнутому циклі.
В наш час повітряне сортування здійснюється у пристроях та машинах різної конструкції, які застосовуються для забезпечення роботи помольних машин при виробництві цементу, гіпсу, вапна та інших матеріалів (у замкнутому циклі) і при поєднанні помелу з сушінням. Головним недоліком існуючих машин є те, що робота повітряних сепараторів характеризується низькою ефективністю сортування та великою засміченістю фракцій. Це пов’язано з тим, що теоретичні основи створення машин повітряного сортування не враховують структуру турбулентного потоку суміші повітря і подрібнювального матеріалу та специфіку руху часток матеріалу різноманітної гранулометрії. Окрім цього, така властивість дрібних часток, як налипання на великі і створювання конгломератів, потребує нових рішень при конструюванні машин для класифікації подрібнених матеріалів.
У зв’язку з цим, теоретичні та експериментальні дослідження робочих процесів машин повітряного сортування, створення на базі результатів таких досліджень нового обладнання є актуальними.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота є складовою частиною наукових досліджень держбюджетних науково-дослідних тем: К-4-1-96 “Розробка шляхів підвищення ефективності використання вантажопідйомних, будівельних машин та машин для виробництва будівельних матеріалів в умовах Донбасу”, К-2-15-01 “Основи модернізації будівельних машин та обладнання” (держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ДВОСТАДІЙНИЙ ПОВІТРЯНИЙ СЕПАРАТОР ДЛЯ СУХОГО ПОДРІБНЕННЯ У ЗАМКНУТОМУ ЦИКЛІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок