Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГ В БАНКІВСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

МАРКЕТИНГ В БАНКІВСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

Назва:
МАРКЕТИНГ В БАНКІВСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,72 KB
Завантажень:
20
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА”
Жаворонкова Ольга Ростіславівна
УДК 39.138:336.71
МАРКЕТИНГ В БАНКІВСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту Республіканського вищого навчального закладу “Кримський інженерно-педагогічний університет”, м. Сімферополь
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Клейменов Олексій Матвійович,
Кримський економічний інститут ДВНЗ
“Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана”,
завідувач кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
заслужений працівник народної освіти України
Романенко Лариса Федорівна,
Відкритий міжнародний університет розвитку
людини “Україна”,
перший проректор
кандидат економічних наук
Матвієнко Павло Володимирович,
АКБ “Національний Кредит”,
Голова наглядової ради
Захист відбудеться “25” березня 2008 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.03 у ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ДВНЗ “Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, Київ, вул. Дегтярівська, 49г, ауд. 601.
Автореферат розісланий “21” лютого 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С. Федонін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність вдосконалення теоретико-методичних основ і прикладних рекомендацій щодо впровадження маркетингу в банках зумовлена тим, що, по-перше, існуючі теоретичні засади використовування стратегічних інструментів маркетингу потребують певного уточнення з позиції вдосконалення їх в банківській діяльності; по-друге, сучасний етап розвитку вітчизняної економіки характеризується підвищеними вимогами до маркетингу у банківській галузі, яка повинна сприяти стійкому економічному зростанню країни в умовах поступової інтеграції в європейський та світовий економічний простір; по-третє, в умовах інтеграції та глобалізації фінансового ринку існує необхідність більш ретельного методичного обґрунтування напрямків розвитку маркетингової діяльності, яка не має адекватного сучасним вимогам наукового та прикладного забезпечення.
Вагомий внесок у розвиток теорії маркетингу, вирішення проблемних питань банківського маркетингу внесли наступні вчені: Азарєнкова Г.М., Алексєєв І.В., Блекуелл Р.Д., Бор М.З., Вячевській М.В., Гранатуров В.М., Долішній М.І., Енджел Д.Ф., Завадськая Д.В., Кіріченко О., Котлер Ф., Лаврушін О.І., Матвтієнко В.П., Нікітін А.В., Павленко А.Ф., Пашковська І.В., Перерва П.Г., Печнікова А.В., Пещанська І.В., Портер М., Примак Т.О., Раєвській К., Решетнікова І.Л., Романенко Л.Ф., Севрук В.Т., Спіцин І.О., Старостіна А.О., Уткін Е.А. та інші.
Незважаючи на вагомі здобутки в дослідженні проблем банківського маркетингу, існуючі методологічні засади не дозволяють в повній мірі комплексно та цілеспрямовано підійти до їх вирішення. Запропоновані вченими напрями розвитку маркетингової діяльності у банках потребують адаптації до сучасних умов вітчизняного ринку. Велике значення має формування партнерських відносин між банками та клієнтами, оцінка якості банківських послуг, аналіз фінансових можливостей споживачів. Відсутність регламентованого законом визначення якості банківських послуг гальмує розвиток партнерства між банками та клієнтами.
Визначені та інші проблемні аспекти маркетингової діяльності банків зумовили вибір теми дисертації, визначили її мету, постановку наукових і прикладних завдань.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МАРКЕТИНГ В БАНКІВСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок