Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА І ВДОСКОНАЛЕННЯ ГЕОДЕЗИЧНИХ МЕТОДІВ КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ОБЕРТОВИХ І КОЛИВНИХ ОБ’ЄКТІВ

РОЗРОБКА І ВДОСКОНАЛЕННЯ ГЕОДЕЗИЧНИХ МЕТОДІВ КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ОБЕРТОВИХ І КОЛИВНИХ ОБ’ЄКТІВ

Назва:
РОЗРОБКА І ВДОСКОНАЛЕННЯ ГЕОДЕЗИЧНИХ МЕТОДІВ КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ОБЕРТОВИХ І КОЛИВНИХ ОБ’ЄКТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,15 KB
Завантажень:
44
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ПЕРЕВАРЮХА АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 528.48
РОЗРОБКА І ВДОСКОНАЛЕННЯ ГЕОДЕЗИЧНИХ МЕТОДІВ КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ОБЕРТОВИХ І КОЛИВНИХ ОБ’ЄКТІВ
05.24.01 – Геодезія, фотограмметрія та картографія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Донбаській національній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник доктор технічних наук, професор Лобов Михайло Іванович, Донбаська національна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри інженерної геодезії
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Чмчян Томик Торгомович, Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри інженерної геодезії
кандидат технічних наук, доцент Самойленко Олександр Миколайович, Науково-виробничий інститут метрологічного забезпечення вимірювань геометричних, механічних та віброакустичних величин, директор.
Захист відбудеться 4 липня 2008р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31, ауд.466.
С дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31.
Автореферат розіслано «2» червня 2008р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09
к.т.н., доцент __________________О.П.Ісаев.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Геодезичні роботи при монтажі і експлуатації великогабаритного обертового і коливного устаткування належать до одного з найважливіших напрямків прикладної геодезії. Необхідно враховувати, що таке промислове устаткування, зайняте цілодобово у виробничому технологічному процесі, працює в несприятливих погодних і кліматичних умовах і вимагає постійного геодезичного контролю.
Складність і унікальність обертових і коливних агрегатів висувають особливі вимоги по точності і погодженості основних елементів, геометричні параметри яких контролюються геодезичними методами, як у процесі будівництва, так і періодично в умовах експлуатації.
Відхилення розмірів устаткування і його форм від проектних значень, що особливо перевищують припустимі, є основними факторами зниження їхньої міцності і довговічності. По наявним даним до 35% аварій і значних відхилень осей агрегатів від проектного положення, до 40% аварій підйомно-транспортного устаткування відбувається в результаті відхилень напрямних і змін геометрії устаткування, що перевищують встановлені технологічні допуски.
Питанням розробки і вдосконалення геодезичних методів вимірів при монтажі складного і унікального устаткування присвятили свої дослідження багато вчених. Однак з появою сучасних електронних засобів вимірів виникла необхідність вдосконалення і розробки нових, більш ефективних методів геодезичного контролю як в період профілактичних зупинок агрегатів, так і в робочому режимі з використанням автоматизованих засобів виміру.
Це свідчить про актуальність розв'язуваних задач, пов'язаних з необхідністю проведення досліджень з нормування точності геодезичних робіт, технології їх виконання, розробки ефективних методів і засобів виміру при контролі геометричних параметрів обертових вузлів і агрегатів, таких як вагоноперекидачі та інше обертове устаткування, що працює в особливо складних умовах промислових підприємств.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертація виконана відповідно до державної науково-технічної програми „Ресурс” (шифр НЧ/439), наукових планів кафедри інженерної геодезії Донбаської національної академії будівництва і архітектури. Дослідження, наведені у дисертаційній роботі, виконувалися автором у якості наукового співробітника по наступних темах:
1. № К-2-14-06 "Дослідження деформацій об'єктів і земної поверхні, викликаних впливом різноманітних збурюючих факторів".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА І ВДОСКОНАЛЕННЯ ГЕОДЕЗИЧНИХ МЕТОДІВ КОНТРОЛЮ ПАРАМЕТРІВ ОБЕРТОВИХ І КОЛИВНИХ ОБ’ЄКТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок