Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ У МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНИХ СЛУХО-ВИМОВНИХ НАВИЧОК

МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ У МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНИХ СЛУХО-ВИМОВНИХ НАВИЧОК

Назва:
МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ У МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНИХ СЛУХО-ВИМОВНИХ НАВИЧОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,57 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
ПЕРЛОВА Вікторія Володимирівна
УДК – 811.111-13
МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ У МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНИХ СЛУХО-ВИМОВНИХ НАВИЧОК
Спеціальність 13.00.02 - теорія та методика навчання:
германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі англійської філології Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат педагогічних наук, доцент
ТУЧИНА Наталія Василівна,
Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди,
декан факультету іноземної філології
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
ПАХОМОВА Тетяна Олександрівна,
Запорізький державний університет,
завідувач кафедри методики викладання філологічних дисциплін і міжкультурної комунікації
кандидат педагогічних наук, доцент
БОБИР Світлана Леонідівна,
Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка, завідувач кафедри педагогіки та методики викладання іноземних мов
Захист відбудеться “ 17 жовтня” 2007 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському національному лінгвістичному університеті за адресою 03680, м. Київ-150, вул. Велика Васильківська, 73.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Київського національного лінгвістичного університету за адресою 03680, м. Київ-150, вул. Велика Васильківська, 73.
Автореферат розісланий “_13__” __вересня__ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _____________________________ Бігич О.Б.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У процесі розвитку наукової думки ставлення фахівців у галузі викладання іноземних мов до необхідності зосереджувати увагу на навчанні іншомовної вимови було неоднозначним. Періоди ігнорування вимовного аспекту змінялися періодами підвищеної зацікавленості у ньому. Зараз навряд чи хто заперечуватиме важливість правильної вимови при спілкуванні, але кількість робіт, присвячених розвитку та вдосконаленню вимовної сторони мовлення, особливо в порівнянні з дослідженнями та підручниками з граматики і лексики англійської мови, є недостатньою. Між тим, оволодіння фонологічною системою є першим кроком у вивченні іноземної мови, першою трудністю, яку мають подолати ті, хто вивчають мову. Важко уявити собі компетентного користувача англійської мови, чия вимова не відповідає або відповідає дуже віддалено фонетичним нормам носіїв цієї мови, навіть якщо його лексичні та граматичні навички розвинені на достатньому рівні. Значущість коректної вимови суттєво зростає, коли йдеться про вчителів іноземної мови, оскільки вчителі самі повинні демонструвати зразок правильної вимови і бути обізнаними у способах формування вимовних навичок своїх учнів.
Проблема підвищення професіоналізації процесу навчання студентів педагогічних вищих навчальних закладів (ВНЗ) досліджується в багатьох роботах. Визначення шляхів та принципів професійної підготовки майбутніх учителів розглядаються у роботах таких вчених як Ананьєва Л.В., Анісов І.М., Бігич О.Б., Гейхман Л.К., Горбунова Т.П., Дєєва І.М., Єрьомін Ю.В., Зикова Н.М., Кузьмін Н.Н., Лебедєва Р.М., Левіна Т.К., Малахова В.А., Образцов П.І., Перфілова Г.В., Роман С.В., Саломатов К.І., Салтовська Г.Н., Стеченко Т.О., Шелонцева Е.І. та інших.
Значна кількість робіт присвячується вивченню професійно-педагогічних умінь та якостей учителів іноземної мови (Байкова Л.А., Башкірова У.А., Богданова Г.В., Болдирьова С.П., Боброва В.Г., Глухов Б.А., Єрьомін Ю.В., Єсютіна А.М., Каверіна З.Н., Лагвешкіна Г.В., Левітан К.М., Максимова Г.А., Матусова О.А., Мітіна Л.М., Носова І.М., Орлов В.І., Павлова І.П., Рожкова Д.К., Розенбаум Є.М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ У МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПРОФЕСІЙНО ОРІЄНТОВАНИХ СЛУХО-ВИМОВНИХ НАВИЧОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок