Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення віброакустичного методу діагностування паливної апаратури автотракторних дизелів

Удосконалення віброакустичного методу діагностування паливної апаратури автотракторних дизелів

Назва:
Удосконалення віброакустичного методу діагностування паливної апаратури автотракторних дизелів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,86 KB
Завантажень:
18
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Вінницький державний аграрний університет
Яцковський Віктор Іванович
УДК 621.436.004
Удосконалення віброакустичного методу діагностування паливної
апаратури автотракторних дизелів
Спеціальність 05.05.11 – Машини та засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Вінницькому державному аграрному університеті (ВДАУ), м. Вінниця.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Анісімов Віктор Федорович,
Вінницький державний аграрний університет,
Міністерства аграрної політики України,
завідувач кафедри тракторів, автомобілів та технічного
сервісу машин.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Черновол Михайло Іванович,
Кіровоградський національний технічний університет,
Міністерство освіти і науки України,
завідувач кафедри експлуатації та ремонту машин
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Кушлянський Володимир Леонідович,
завідувач відділу технічного обслуговування с.-г. техніки Національного наукового центру “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства”
Української академії аграрних наук, смт. Глеваха,
Васильківського району, Київської області.
Провідна установа: Дніпропетровський державний аграрний університет,
Міністерства аграрної політики України
кафедра сільськогосподарських машин,
м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “01” червня 2007 р. о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.854.02 у Вінницькому державному аграрному університеті за адресою: 21008, м. Вінниця, вул. Сонячна, 3, ауд. М4.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Вінницького державного аграрного університету за адресою: 21008, м. Вінниця, вул. Сонячна, 3.
Автореферат розісланий “27” квітня 2007 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради , д.т.н. П.С. Берник


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Технічний стан паливної системи двигунів сільськогосподарських машин безпосередньо впливає на велику кількість показників їх роботи. До цих показників відносять потужність, економічність, санітарні вимоги, тощо. Відхилення регулювань паливної апаратури від нормальних настановних значень крім погіршення показників потужності та економічних показників двигунів викликає також ріст динамічних і температурних характеристик робочого процесу, що впливають на вібрацію, динамічну деформацію і теплову напруженість деталей сільськогосподарської техніки.
В наш час застосовується планово-запобіжна система технічного обслуговування рухомого складу, головне завдання якого полягає в попередженні відмов у період роботи і підтримці надійності рухомого складу на високому рівні протягом тривалого періоду. Застосування систем технічного діагностування (СТД) дозволить відмовитися від регламентації робіт через фіксовані періоди експлуатації і перейти до робіт, обсяг і зміст яких визначається фактичним станом об'єкта діагностування. Таким чином можна вжити заходів з підтримки сільськогосподарської техніки на високому техніко-економічному рівні протягом тривалого терміну служби. Складність конструкції двигунів внутрішнього згоряння, велика кількість вузлів і агрегатів, що підлягають діагностуванню, викликає необхідність створення і розвитку систем технічного діагностування. Дана задача є актуальною ще й тому, що в даний час витрати на підтримку технічної готовності ДВЗ у
5-10 разів перевершують витрати на його виробництво. Пошук несправностей у дизелі займає 50-80% загального часу простою в ремонті. При наявності систем технічного діагностування воно може бути скорочене в десятки разів. Тому розробка СТД є актуальною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є продовженням досліджень методів та засобів діагностування паливної апаратури систем живлення дизельних двигунів сільськогосподарських машин, для підтримання їх достатньо високого коефіцієнту готовності, які виконувалися у Вінницькому державному аграрному університеті.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Удосконалення віброакустичного методу діагностування паливної апаратури автотракторних дизелів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок