Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КАЛЬКУЛЮВАННЯ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ: ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА

ОБЛІК І КАЛЬКУЛЮВАННЯ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ: ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА

Назва:
ОБЛІК І КАЛЬКУЛЮВАННЯ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ: ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,61 KB
Завантажень:
191
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ СТАТИСТИКИ, ОБЛІКУ ТА АУДИТУ ДЕРЖКОМСТАТУ УКРАЇНИ
Бойко Світлана Володимирівна
УДК: 657.47
ОБЛІК І КАЛЬКУЛЮВАННЯ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ: ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Житомирському державному технологічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Олійник Оксана Вікторівна,
Житомирський державний технологічний університет,
декан обліково-фінансового факультету
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ткаченко Надія Марківна,
Національний університет
харчових технологій,
професор кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Коцупатрий Михайло Миколайович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри обліку, аналізу та аудиту в АПК,
декан факультету економіки
аграрно-промислового комплексу
Провідна установа Ужгородський національний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра обліку та аудиту, м. Ужгород
Захист відбудеться “22” березня 2005 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .870.01 у Державній академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. .
Автореферат розісланий “10” лютого 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Л.О. Свистун-Золотаренко


Загальна ХАРАКТЕРИСТИКА роботи
Актуальність теми. Функціонування промислових підприємств в умовах конкуренції вимагає забезпечення оптимальності використання матеріальних, трудових і фінансових ресурсів, оцінки результатів діяльності підприємств та їх підрозділів. Орієнтація на підвищення конкурентоспроможності обумовлює зміни в організації та методиці бухгалтерського обліку, спрямовані на формування та надання достовірної інформації про вартість придбаних, виготовлених і реалізованих активів для прийняття обґрунтованих управлінських рішень щодо напрямів надходження та використання засобів підприємства. Відповідно виникає необхідність перегляду теоретичних і методичних положень обліку та калькулювання на промислових підприємствах.
Для формування вартісної оцінки об’єктів калькулювання пропонуються до використання системи калькулювання зарубіжних країн. Водночас науково обґрунтовані рекомендації з удосконалення калькулювання повинні ґрунтуватися як на міжнародному досвіді, так і на перевагах теоретичних розробок вітчизняних вчених з урахуванням умов і специфіки діяльності українських підприємств.
Проблеми методології, теоретичного та практичного обґрунтування питань, пов’язаних з калькулюванням в бухгалтерському обліку, плануванні та контролі знайшли відображення в працях вітчизняних вчених: О.С. Бородкіна, Ф.Ф. Бутинця, Б.І. Валуєва, Г.Г. Кірейцева, М.М. Коцупатрого, В.Г. Лінника, Б.М. Литвина, Л.В. Нападовської, О.В. Олійник, В.В. Сопка, М.С. Пушкара, Н.М. Ткаченко, М.Г. Чумаченка; зарубіжних вчених – П.С. Безруких, Р.Я. Вейцмана, В.Б. Івашкевича, А.Ш. Маргуліса, Дж. Нікольсона, В.К. Радостовця, Дж. Рорбаха, О.П. Рудановського, В.Ф. Палія, І.І. Поклада, Я.В. Соколова, І.Ф. Шера.
Разом з тим, у вітчизняній теорії та практиці бухгалтерського обліку відсутні роботи з удосконалення організації та методики калькулювання вартості придбаних та реалізованих активів підприємства. Потребують уточнення поняття “калькулювання” та “калькуляція”; об’єкти калькулювання в процесах придбання, виробництва, реалізації та методика формування їх вартості; місце калькулювання в системі економічної інформації підприємства; організація процесу формування вартості активів на промислових підприємствах; методика внутрішньо-господарського контролю достовірності оцінки засобів підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І КАЛЬКУЛЮВАННЯ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ: ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДИКА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок