Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ: СУТНІСТЬ, СТАН ТА ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ: СУТНІСТЬ, СТАН ТА ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ

Назва:
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ: СУТНІСТЬ, СТАН ТА ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,51 KB
Завантажень:
304
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
НИНЮК Інна Іванівна
УДК 35.08:17.023.36
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ:
СУТНІСТЬ, СТАН ТА ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ
25.00.03 - державна служба
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України
Науковий керівник - доктор юридичних наук, професор,
член-кореспондент Академії правових наук
України, заслужений юрист України
НИЖНИК Ніна Романівна,
Національна академія державного управління
при Президентові України, перший проректор.
Офіційні опоненти: доктор наук з державного управління, доцент
ТОКОВЕНКО Валерія Володимирівна,
Київський міжнародний університет,
завідувач кафедри соціології;
кандидат юридичних наук, доцент
МЯЛОВИЦЬКА Ніна Анатоліївна,
Київський національний університет ім.
Тараса Шевченка, доцент кафедри конституційного
і адміністративного права юридичного фа культу.
Провідна установа: Хмельницький університет управління та права,
кафедра державного управління та місцевого
самоврядування, м. Хмельницький.
Захист відбудеться 9 червня 2005 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.810.01 у Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20, к.212.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий 6 травня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.К. Майборода


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Побудова демократичного суспільства в Україні відбувається складно й суперечливо у зв’язку з тим, що Українська держава проходить період зламу старої управлінської системи та потребує нових кадрів-професіоналів, здатних компетентно, відповідально виконувати свої функціональні обов’язки.
Останнім часом накопичилися системні проблеми, які пронизують і державну службу, і систему державного управління в цілому, знижуючи його ефективність та створюючи перешкоди для подальшого розвитку. Див. Мотренко Т.В. Основні підсумки виконання Головним управлінням державної служби України Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2003 році та завдання на 2004 рік // Вісник державної служби України. – 2004. – №1. – С.5.
Слід зазначити, що розвиток нової системи державного управління та державної служби супроводжується не лише складними колізіями соціально-ідеологічного характеру, радикальними перетвореннями у сфері державотворення, але й зміною норм та цінностей.
Сучасний етап становлення нашого суспільства, його стратегічний курс до Європейського Союзу вимагають постійного зростання ефективності управління в усіх сферах діяльності держави, удосконалення нових підходів до формування професійної державної служби.
Невідповідність рівня професіоналізму державних службовців потребам розвитку демократичної держави й суспільства в цілому часто гальмує подальший поступ, породжує дисфункції, знижує ефективність державної служби, робить необхідним визначення механізмів та шляхів його формування.
За цих умов важливим фактором удосконалення системи державної служби є наповнення її професійно підготовленими кадрами.
Формування професіоналізму державних службовців - тема багатоаспектна й водночас надзвичайно складна та суперечлива. У першу чергу, це соціальна проблема, тому що професіоналізм, позначений державною потребою та національною забарвленістю, опирається на історичні традиції, домінуючі цінності, організаційно-виконавчі засади суспільства та його інституцій. Становлення ефективної державної служби є важливою складовою політичного трансформування суспільства, наближення його до європейських стандартів.
Необхідність вирішення питання, що має важливе життєве значення - формування та розвитку професіоналізму службовців (надалі терміни “державний службовець” і “службовець” будуть вживатися як однозначні) пов’язана не тільки з низьким рівнем професійної діяльності службовців, але й із неефективними управлінськими процесами, що відбуваються у світі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ: СУТНІСТЬ, СТАН ТА ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок