Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> обгрунтування раціональних режимів пуску насосних агрегатів бурових установок

обгрунтування раціональних режимів пуску насосних агрегатів бурових установок

Назва:
обгрунтування раціональних режимів пуску насосних агрегатів бурових установок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,28 KB
Завантажень:
394
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Різноманітні обстеження магістральних трубопроводів (МТ) виявили, що термін їх безпечної експлуатації значною мірою залежить від короз
ійної тривкості основного металу та міцності зварних з’єднань [1,2]


Національний університет "Львівська політехніка"
Ковальчук Роман Анатолійович
УДК 621. 656-83: 001.2
обгрунтування раціональних режимів пуску
насосних агрегатів бурових установок
Спеціальність 05.02.09 – динаміка та міцність машин
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті "Львівська політехніка"
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Харченко Євген Валентинович,
Національний університет "Львівська політехніка",
завідувач кафедри опору матеріалів.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Філімоніхін Геннадій Борисович,
Кіровоградський національний технічний університет,
професор кафедри деталей машин та прикладної механіки;
кандидат технічних наук, доцент
Гелетій Володимир Миколайович,
Національний університет "Львівська політехніка",
доцент кафедри деталей машин.
Захист відбудеться 20 травня 2008 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.06 у Національному університеті "Львівська політехніка" за адресою: 79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12, навчальний корпус 14, ауд. 61.
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка" за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий 18 квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шоловій Ю. П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Забезпечення України сировинними і паливно-енергетичними ресурсами пов’язане з неперервним розширенням обсягів бурових робіт, що зумовлює необхідність подальшого вдосконалення технології буріння, підвищення технічного рівня бурових установок. Аналіз особливостей експлуатації бурового обладнання в умовах постійного зростання глибин добування нафти і газу показує, що важливим чинником, від якого залежить ефективність технологічних процесів буріння свердловин, є надійність функціонування насосних агрегатів.
Насосні агрегати бурових установок працюють в умовах високих динамічних навантажень. Раціональні конструктивні і експлуатаційні параметри цих машин можуть бути визначені лише на основі всебічного вивчення вібраційних процесів, а також дослідження напружено-деформованого стану деталей і вузлів. Складність насосних агрегатів як технічних систем, циклічний характер функціонування, а також яскраво виражений взаємовплив явищ різної фізичної природи обумовлюють потребу розроблення спеціальних методів динамічного розрахунку. З огляду на необхідність одночасного забезпечення високої продуктивності циркуляційних систем бурових установок, а також міцності і надійності елементів конструкцій, особливого значення набуває вдосконалення методології аналізу нестаціонарних режимів роботи насосних агрегатів.
Теоретичні й експериментальні дослідження, спрямовані на розв’язання цієї проблеми, є актуальними і перспективними.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційні дослідження виконувалися відповідно до плану науково-дослідної роботи кафедри “Опір матеріалів” НУ “Львівська політехніка” і безпосередньо пов’язані з держбюджетною темою “Динаміка та міцність машин і інженерних споруд” (№ державної реєстрації 0107U004842), що виконується на кафедрі, а також з державною програмою “Нафта і газ України до 2010 року”, регіональною програмою “Визначення залишкового ресурсу конструкцій, споруд і машин тривалої експлуатації та розробка заходів щодо підвищення терміну їх безаварійної роботи” на 2001–2005 рр.
Матеріали дисертаційної роботи частково використані під час виконання госпдоговірної теми № 0015 “Розроблення методики і проведення розрахунків на міцність та оцінка технічного стану спеціальних муфт колонних головок типу ГКМ 125–146Ч219–245, встановлених на свердловинах Угерського, Опарського і Дашавського ПСГ, з метою обґрунтування можливості їх подальшої експлуатації” (№ державної реєстрації 0106U004704).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: обгрунтування раціональних режимів пуску насосних агрегатів бурових установок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок