Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІЗ І ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ МЕХАНІЧНИХ ТРАНСМІСІЙ СУЧАСНИХ ШВИДКОХІДНИХ ГУСЕНИЧНИХ МАШИН

АНАЛІЗ І ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ МЕХАНІЧНИХ ТРАНСМІСІЙ СУЧАСНИХ ШВИДКОХІДНИХ ГУСЕНИЧНИХ МАШИН

Назва:
АНАЛІЗ І ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ МЕХАНІЧНИХ ТРАНСМІСІЙ СУЧАСНИХ ШВИДКОХІДНИХ ГУСЕНИЧНИХ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,39 KB
Завантажень:
210
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ УНІВЕРСИТЕТ
Толстолуцький Віктор Олександрович
УДК 621.83
АНАЛІЗ І ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ МЕХАНІЧНИХ ТРАНСМІСІЙ СУЧАСНИХ ШВИДКОХІДНИХ ГУСЕНИЧНИХ МАШИН
Спеціальність 05.22.02 - автомобілі та трактори
Автореферат дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата технічних наук
Харків 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в казенному підприємстві Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова Міністерства промислової політики України
Науковий керівник: Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор
Лебедєв Анатолій Тихонович,
Харківський національний технічний університет ім. Петра Василенка, завідуючий кафедрою тракторів та автомобілів.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Подригало Михайло Абович,
Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідуючий кафедрою технології машинобудування і ремонту машин;
кандидат технічних наук, доцент
Волонцевич Дмитро Олегович,
Національний технічний університет “ХПІ”, доцент кафедри колісних та гусеничних машин.
Провідна установа: Інститут проблем машинобудування
ім. А. М. Подгорного, відділ нестаціонарних механічних процесів Національна академія наук України, м. Харків.
Захист відбудеться “___”____________ 2007 р. о “___” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.059.02 при Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за адресою:
Україна, 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету за адресою: Україна, 61002, м. Харків, вул. Петровського, 25.
Автореферат розісланий “___”____________ 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.С. Наглюк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Швидкохідні гусеничні машини (ШГМ) мають широкий спектр можливостей, який у повному об'ємі не доступний колісній техніці. ШГМ поєднують у собі швидкохідність, маневреність, високу прохідність, вантажопідйомність і низький, у порівнянні з колісними машинами, тиск на ґрунт, що робить їх незамінними в умовах відсутності якісного дорожнього покриття.
З розвитком транспортних засобів різного функціонального призначення не втрачає своєї актуальності питання забезпечення високого ґатунку рухливості й маневреності цих машин. Існує ряд принципових підходів підвищення якості експлуатаційних характеристик ШГМ. Основними з них є збільшення потужності головного двигуна, впровадження нових більш ефективних силових передач і застосування автоматизованих систем керування рухом і робочими органами. Очевидно, що домогтися найкращого результату можливо тільки за комплексного підходу до вдосконалення енергетичних і силових установок ШГМ.
Актуальність проблеми. Основним призначенням трансмісії ШГМ є забезпечення високих тягових характеристик і високих швидкостей руху. Ці найважливіші якості, що впливають на рухливість ШГМ, у більшій мірі забезпечуються механічними коробками передач. Розв’язання однієї з основних задач створення механічних трансмісій - вибору механічних параметрів ступінчастої трансмісії (параметричний синтез) - на базі універсальної математичної моделі є актуальним, оскільки дасть можливість одержати найбільш досконалі з погляду функціональності силові установки транспортних засобів. З іншого боку, вирішення даного завдання дозволить оцінити досконалість існуючих схемних рішень трансмісій.
Параметричний синтез механічних та інших трансмісій незмінно поєднується з необхідністю всебічного аналізу рухливості машини, навантаженості й кінематики руху елементів силової установки. При рішенні завдання синтезу повною мірою повинні бути досліджені як перехідні, так і сталі процеси в моторно-трансмісійній установці. У зв'язку з вищевказаним, актуальною є проблема комплексного аналізу в рамках однієї математичної моделі рухливості й внутрішньої динаміки елементів трансмісій транспортних засобів.
Необхідність аналізу й синтезу силових установок різної складності й структури, вимагає розробки універсальної, з погляду повноти врахування структурних ланок й опису процесів, що протікають, математичної моделі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 



Реферат на тему: АНАЛІЗ І ПАРАМЕТРИЧНИЙ СИНТЕЗ МЕХАНІЧНИХ ТРАНСМІСІЙ СУЧАСНИХ ШВИДКОХІДНИХ ГУСЕНИЧНИХ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок