Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ АГРЕГАТАХ ПРИ ВИКОНАННІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ У РОСЛИННИЦТВІ

РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ АГРЕГАТАХ ПРИ ВИКОНАННІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ У РОСЛИННИЦТВІ

Назва:
РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ АГРЕГАТАХ ПРИ ВИКОНАННІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ У РОСЛИННИЦТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,69 KB
Завантажень:
492
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДА
РСТВА ІМЕНІ ПЕТРА ВАСИЛЕНКА


ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ ПЕТРА ВАСИЛЕНКА
КОЗАЧЕНКО ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 631.31
РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ АГРЕГАТАХ ПРИ ВИКОНАННІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ У РОСЛИННИЦТВІ
05.05.11 - машини і засоби механізації сільськогосподарського
виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка, Міністерство аграрної політики України.
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор
Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, професор кафедри технічної експлуатації машин та устаткування.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Дубровін Валерій Олександрович, Національний аграрний університет, директор НДІ екобіотехнологій і біотехніки;
доктор технічних наук, заслужений працівник освіти України, професор Рибак Тимофій Іванович, Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, завідувач кафедри технічної механіки і сільськогосподарського машинобудування, проректор з навчально-науково-виробничих комплексів і зовнішньої університетської діяльності;
доктор технічних наук, професор Коломієць Володимир Володимирович, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, професор кафедри деталей машин і підйомно-транспортних машин.
Провідна установа: Луганський національний аграрний університет,
Міністерство аграрної політики, м. Луганськ.
Захист відбудеться „21” 09 2006 р о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01 в Харківському національного технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема, 44.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема, 44.
Автореферат розісланий „21” 08 2006 р
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.Д.Черенков


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасне сільськогосподарське виробництво передбачає використання великої кількості паливно-енергетичних та інших ресурсів. При цьому найбільш енергоємною галуззю є рослинництво, де тільки на обробіток ґрунту витрачається 30 – 40% усієї енергії, що застосовується у галузі. Сучасні засоби механізації, що реалізують тягову концепцію при виконанні технологічних операцій у рослинництві, викликають переущільнення ґрунту і, як наслідок, прогресуюче зниження його родючості, збільшення опору грунтообробки та витрати палива.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження з дисертаційної роботи проводилися у відповідності з темою №30/2-96 ”Підвищення ефективності і роботоздатності робочих органів бурякозбиральних машин”, що виконувалася згідно з господарчим договором з Тернопільським комбайновим заводом. Напрямки досліджень є також складовою частиною регіональної програми „Найважливіші проблеми АПК на 1996 – 2005 роки”, і зареєстрованої в УкрІНТЕІ під № 010 U 007276.
Мета і завдання дослідження. Метою роботи є ресурсозбереження в технологіях вирощування сільськогосподарських культур шляхом удосконалення процесу взаємодії енергозасобу і робочих машин у напрямку зменшення коливань швидкості руху агрегатів, тягового опору, підвищення їх річного напрацювання, а також удосконалення енергетичної оцінки використання комплексів машин.
Об’єкт досліджень – засоби механізації і технології рослинництва, процеси руху сільськогосподарських агрегатів при виконанні технологічних операцій, зв’язок процесів грунтообробки з конструктивними параметрами машин.
Предмет досліджень – ресурсозбереження у сільськогосподарських агрегатах при виконанні технологічних операцій у рослинництві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ АГРЕГАТАХ ПРИ ВИКОНАННІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ У РОСЛИННИЦТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок