Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ФОНДОВОГО РИНКУ В УКРАЇНІ

РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ФОНДОВОГО РИНКУ В УКРАЇНІ

Назва:
РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ФОНДОВОГО РИНКУ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,54 KB
Завантажень:
165
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
ТАТАРИН НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА
УДК 336.76(477):332.025.12
РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ФОНДОВОГО РИНКУ В УКРАЇНІ
Спеціальність 08.00.08 ? гроші, фінанси і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівській державній фінансовій академії.
Науковий керівник:
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор
БУРЯК Петро Юрійович,
Львівська державна фінансова академія,
ректор.
доктор економічних наук, доцент
КОСОВА Тетяна Дмитрівна,
Донецький національний університет економіки
і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського,
професор кафедри контролю і аналізу господарської діяльності;
кандидат економічних наук
МЕЛЬНИК Мар’яна Іванівна,
Інститут регіональних досліджень НАН України, старший науковий співробітник.
Захист відбудеться „28” листопада 2007р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради К 35.154.02 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук в Інституті регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4.
Автореферат розісланий “26” жовтня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Сторонянська І.З.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Важливою передумовою економічного зростання та підвищення конкурентоспроможності національної економіки є розвиток фондового ринку, який не лише визначає ефективність фінансової системи, мобілізацію та перерозподіл фінансових ресурсів, але й виступає потужним стимулятором інноваційного розвитку економіки. З огляду на це, державне регулювання фондового ринку є невід’ємною частиною фінансового механізму вітчизняної економіки. Ефективність заходів державного регулювання фондового ринку вимагає усунення ряду проблем законодавчо-правового, інституційного, організаційно-методичного, фінансово-інвестиційного та інформаційного характеру, що сприятиме розвитку інвестиційних процесів, максимальній концентрації всіх форм фінансування. Державне регулювання розвитку та удосконалення національного фондового ринку повинно базуватись на максимальному наближенні до принципів організації функціонування розвинутих ринків та врахуванні специфічних умов та завдань формування фондового ринку в Україні.
Акумулювання коштів шляхом використання потенціалу фондового ринку сприяє стабілізації фінансового становища держави загалом, надходжень до бюджету і, таким чином, вирішенню численних соціально-економічних проблем.
Вагомий внесок у вивчення проблем формування та функціонування фондових ринків здійснили такі відомі вчені як Бернет Х., Денісон Е., Друкер П., Кондратьєв М., Солоу Р., Твісс Б., Туган-Барановський М., Фрімен Х., Хартман В., Шпідгофф А., Шумпетер Й. та інші. Проблеми становлення і розвитку фондового ринку висвітлені у працях таких відомих українських вчених, як Алєксєєв І., Александрова В., Алимов О., Альохін Б., Барановський О., Бланк І., Буряк П., Василик О., Гальчинський А., Геєць В., Загорський В., Козоріз М., Колесников В., Корнєєв В., Косова Т., Крупка М., Кузьмін О., Мельник М., Мертенс О., Мозговий О., Оскольський В., Румянцев С., Сидоренко В., Сорока І., Сохацька О., Чухно А. та інші.
В Україні неодноразово ставали предметом наукових пошуків розробка теоретико-методологічних засад інтенсифікації інвестиційних процесів та залучення коштів в національну економіку за допомогою інструментів фондового ринку. Однак, у науковій літературі відсутні комплексні науково обґрунтовані дослідження щодо побудови цілісної системи функціонування та регулювання розвитку фондового ринку, в т.ч. щодо оцінки ефективності використання методів регуляторної політики. Недостатньо уваги приділено вивченню сучасних факторів і передумов розвитку вітчизняного фондового ринку та його інструментів в умовах фінансової інтеграції України до світового економічного простору.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ФОНДОВОГО РИНКУ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок