Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСТОСУВАННЯ ЗЕНІТНОЇ АРТИЛЕРІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК У ВОЄННИХ КОНФЛІКТАХ КІНЦЯ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ.

ЗАСТОСУВАННЯ ЗЕНІТНОЇ АРТИЛЕРІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК У ВОЄННИХ КОНФЛІКТАХ КІНЦЯ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ.

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ ЗЕНІТНОЇ АРТИЛЕРІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК У ВОЄННИХ КОНФЛІКТАХ КІНЦЯ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,18 KB
Завантажень:
257
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ „ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ФЕДОРЕНКО Дмитро Сергійович
УДК [623.82+355/422/423]: (497.1)
ЗАСТОСУВАННЯ ЗЕНІТНОЇ АРТИЛЕРІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК
У ВОЄННИХ КОНФЛІКТАХ КІНЦЯ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ.
20.02.22 – військова історія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Львів – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі історії України Черкаського державного технологічного університету, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор історичних наук, професор
Бушин Микола Іванович,
Черкаський державний технологічний університет, завідувач кафедри історії України.
Офіційні опоненти: |
доктор історичних наук, професор
Трофимович Володимир Васильович,
Національний університет „Острозька академія”, завідувач кафедри історії;
кандидат історичних наук
Кожевніков Владислав Миколайович,
Львівський інститут Сухопутних військ Національного університету „Львівська політехніка”, доцент кафедри технічних засобів інформації та культурно-просвітницької діяльності військ (сил).
Провідна установа – | Київський національний університет внутрішніх справ МВС України, м. Київ.
Захист відбудеться 08.06. 2007 р. о 13-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.15 у Національному університеті „Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. С.Бандери, 12, корп. 4, ауд. 204.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету „Львівська політехніка” (79013, м. Львів-13, вул. Професорська, 1).
Автореферат розісланий „ 3 ” травня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.І. Гусєв
Підписано до друку 30.04.2007. Формат 60х84 1/16.
Папір офсет. Обл.-вид. арк. 1,145. Друк. арк. 0,9.
Зам. № 203.Тираж 100 прим. Друкарня ЧІПБ ім..Героїв Чорнобиля
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Події останнього півстоліття засвідчили той незаперечний факт, що коли відбувалися чи відбуваються збройні конфлікти, то в них беруть участь практично всі види і роди збройних сил воюючих сторін. Однак, головну роль при цьому визначали, як правило, загальновійськові сухопутні з’єднання. Успіх же залежав не лише від уміння і можливостей однієї із сторін нанести іншій максимально можливу поразку в живій силі і техніці, але й від вдалого прикриття кожного супротивника своїх військ від ворожих ударів засобів повітряного нападу (ЗПН).
Як свідчить історичний аналіз локальних війн та збройних конфліктів, основна роль при виконанні завдань прикриття підрозділів і частин Сухопутних військ належить зенітній артилерії. Однак, вітчизняна воєнно-історична наука до останнього часу цьому аспекту приділяла невиправдано мало уваги. Причому слід зауважити і те, що характер їх участі у бойових діях – статутними документами незакріплений, хоча цього об`єктивно потребують війська у зв’язку із завданнями, які ставляться перед ними у ході підготовки та ведення збройної боротьби.
Виходячи з означеної проблеми, а також потенційної можливості виникнення в майбутньому збройних зіткнень як поблизу кордонів України, так і безпосередньо на її території, стає цілком очевидною необхідність вивчення та врахування історичної практики застосування зенітно-артилерійських комплексів. Отже, актуальність теми визначається такими чинниками: імовірністю виникнення локальних війн і збройних конфліктів; вимогою керівних документів щодо відповідного рівня підготовки військ на випадок бойових дій; відсутністю комплексного історичного дослідження та рекомендацій стосовно застосування зенітної артилерії при обороні і наступу за різних умов; необхідністю врахування практичного досвіду набутого протиповітряною обороною Сухопутних військ у ході воєнних конфліктів останніх років; потребою штабів і військ у конкретних рекомендаціях з реорганізації відповідних частин і підрозділів.
Наукове завдання роботи: на основі узагальнення досвіду бойового застосування зенітної артилерії Сухопутних військ у локальних війнах і збройних конфліктах кінця ХХ ст.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ ЗЕНІТНОЇ АРТИЛЕРІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК У ВОЄННИХ КОНФЛІКТАХ КІНЦЯ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок