Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ З ДИСКРЕТНИМ ХАРАКТЕРОМ ВИРОБНИЦТВА

УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ З ДИСКРЕТНИМ ХАРАКТЕРОМ ВИРОБНИЦТВА

Назва:
УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ З ДИСКРЕТНИМ ХАРАКТЕРОМ ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,00 KB
Завантажень:
162
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
ПЛАХУТА ГАННА АНДРІЇВНА
УДК 338.012:339.188.4
УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ
НА ПІДПРИЄМСТВАХ
З ДИСКРЕТНИМ ХАРАКТЕРОМ
ВИРОБНИЦТВА
Спеціальність 08.06.02 - Підприємництво, менеджмент
та маркетинг
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ- 2001
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано у Східноукраїнському національному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Решетнікова Ірина Леонідівна,
Східноукраїнський національний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувачка кафедри маркетингу.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Крикавський Євген Васильович, Національний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економіки енергетичних і хімічних підприємств та маркетингу (м. Львів);
кандидат економічних наук, доцент Николайчук Валерій Євстафійович, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри маркетингу (м. Донецьк).
Провідна установа – Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, кафедра маркетингу (м. Донецьк).
Захист відбудеться 18 жовтня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету за адресою: 91034, Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 16 вересня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Нова система економічних відносин у суспільстві вимагає нових концептуальних основ організації і управління матеріальними потоками на підприємствах з дискретним характером виробництва. Найбільш ефективною концепцією управління матеріальними потоками є логістична. Необхідність розробки системи управління вітчизняними підприємствами на логістичній основі обумовлена тим, що саме логістичний менеджмент забезпечує вирішення проблем ефективної організації матеріальних потоків з метою мінімізації загальних витрат на їх переміщення при виконанні замовлень споживачів.
Найбільш продуктивним підходом при управлінні потоковими процесами є розгляд постачання, виробництва і збуту в рамках єдиного інтегрованого процесу. Логістичний процес насамперед слід розглядати як процес управління матеріальними потоками на принципах логістики. У зв'язку з цим виникає необхідність створення організаційного механізму координації матеріальних потоків – логістичних систем. Розробка системи управління матеріальними потоками для підприємств із дискретним характером виробництва має певну складність, що визначається специфічними особливостями виробництва. Підприємства такого класу являють собою динамічні системи з великою кількістю збуджуваних дій ймовірного характеру. Ці підприємства характеризуються великими масштабами виробництва, багатономенклатурністю постачання, значними обсягами інформації, складністю методів управління та містять у собі безліч технологічних процесів виробництва, пов'язаних потоками ресурсів.
Як показує аналіз, існуючі методи управління матеріальними потоками на підприємствах такого типу не забезпечують системного комплексного підходу і, як наслідок, ефективного ходу процесів виробництва, що негативно позначається на результатах виробничо-господарської діяльності. Питанням управління логістичними процесами на підприємстві в інформаційному просторі України присвячено небагато робіт, які носять загальнотеоретичний і вузькоспеціальний характер. Разом з тим, незважаючи на підвищений інтерес до теорії логістики з боку вчених, практичній реалізації логістичного підходу до управління матеріальними потоками на вітчизняних підприємствах взагалі не приділяється уваги.
Викладене обґрунтовує необхідність проведення подальших наукових досліджень з метою розробки методичних рекомендацій щодо управління логістичними процесами на промислових підприємствах з дискретним характером виробництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ЛОГІСТИЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ З ДИСКРЕТНИМ ХАРАКТЕРОМ ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок