Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА НОВИХ ПРИНЦИПІВ ВИСОКОГРАДІЄНТНОЇ МАГНІТНОЇ ФІЛЬТРАЦІЇ (СЕПАРАЦІЇ)

РОЗРОБКА НОВИХ ПРИНЦИПІВ ВИСОКОГРАДІЄНТНОЇ МАГНІТНОЇ ФІЛЬТРАЦІЇ (СЕПАРАЦІЇ)

Назва:
РОЗРОБКА НОВИХ ПРИНЦИПІВ ВИСОКОГРАДІЄНТНОЇ МАГНІТНОЇ ФІЛЬТРАЦІЇ (СЕПАРАЦІЇ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
31,02 KB
Завантажень:
41
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ГОРОБЕЦЬ СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА
УДК 621.928.8:66
РОЗРОБКА НОВИХ ПРИНЦИПІВ ВИСОКОГРАДІЄНТНОЇ МАГНІТНОЇ ФІЛЬТРАЦІЇ (СЕПАРАЦІЇ)
Спеціальність 05.17.08 – Процеси та обладнання хімічної технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій, Міністерство освіти і науки України, в проблемній науково-дослідній лабораторії та в Донецькому національному університеті, Міністерство освіти і науки України, у відділі фізики магнітних явищ та високотемпературної надпровідності.
Науковий консультант: академик ААНУ, доктор технічних наук,
професор Гулий Іван Степанович, Національний
університет харчових технологій, професор
кафедри.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук,
професор Федоткін Ігор Михайлович, Національний технічний університет України ”Київський політехнічний інститут”, професор кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування;
доктор технічних наук,
професор Якуба Олександр Родіонович, Сумський національний аграрний університет, професор кафедри технологічного обладнання харчових виробництв;
доктор фізико-математичних наук,
професор Клепіков Вячеслав Федорович, Науково-технічний центр електро-фізичної обробки НАН України, директор.
Провідна установа: Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра процесів та апаратів хімічних виробництв
Захист відбудеться “_10_”_червня___ 2003 р. о 14.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.05 при Національному технічному університеті України ”Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, м.Київ-56, проспект Перемоги, 37, корпус 21, аудиторія 209.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут”, 03056, м.Київ-56, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий “ 7_”_травня___ 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, професор В.Я.Круглицька
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У епоху індустріальної і постіндустріальної цивілізації 21-го століття в розвинутих країнах стандарти якості продукції, як і стандарти якості життя, стають усе більш жорсткими, що, зокрема, ставить нові вимоги перед хімічним виробництвом, як одним з основних напрямків сучасного технічного прогресу. Розвиток хімічних методів і технологій збільшує продуктивність промислових агрегатів, інтенсифікує технологічні процеси виробництва, дозволяє створити нові матеріали й вироби, знайти найбільш ефективні шляхи розвитку ряду галузей промисловості. При цьому зростає антропогенне навантаження на навколишнє середовище, і як передбачав В.І.Вернадський, йде процес антропогенного перетворення біосфери. Це, зокрема, призвело до надходження у водні басейни зі стічними водами підприємств, через забруднені викидами грунт і атмосферу органічних, хімічних, біологічних, радіоактивних та інших забруднюючих речовин. Тому існує гостра необхідність розробляти нові менш дорогі і прості, а також більш продуктивні в порівнянні з традиційними, технології, процеси й апарати для очищення різних робочих середовищ, а також стічних вод, що є важливою справою практично у всіх галузях.
Для розвитку сучасних, особливо хімічних технологій, очищення сипучих, рідких і газоподібних робочих середовищ є дуже актуальною проблемою, тому що в ряді випадків має вирішальний вплив не тільки на якість, але і на сортність продукції. Тонка сепарація від забруднюючих часток, особливо від залізовміських домішок, потрібна при виробництві пігментів, гідроксиламіна сірчанокислого, кераміки, каоліну, паперу, синтезі рідкого палива, зверхтонка – в атомній енергетиці та атомній промисловості і т.д. На сьогоднішній день такі традиційні методи очищення, як хімічні, механічні, сорбційні, іонообмінні та інші не завжди можуть забезпечити низьке по вартості й екологічне вирішення питання очищення рідин від радіоактивних і нерадіоактивних металів, субмікронних домішок, патогенних мікроорганізмів і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Реферат на тему: РОЗРОБКА НОВИХ ПРИНЦИПІВ ВИСОКОГРАДІЄНТНОЇ МАГНІТНОЇ ФІЛЬТРАЦІЇ (СЕПАРАЦІЇ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок