Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РУХУ АЕРОЗАВИСІ В АСПІРАЦІЙНО-ЗБЕЗПИЛЮВАЮЧИХ СИСТЕМАХ ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ФАБРИК

ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РУХУ АЕРОЗАВИСІ В АСПІРАЦІЙНО-ЗБЕЗПИЛЮВАЮЧИХ СИСТЕМАХ ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ФАБРИК

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РУХУ АЕРОЗАВИСІ В АСПІРАЦІЙНО-ЗБЕЗПИЛЮВАЮЧИХ СИСТЕМАХ ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ФАБРИК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,21 KB
Завантажень:
407
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ГЕОТЕХНІЧНОЇ МЕХАНІКИ
ДЗЮБА Сергій Володимирович
УДК (622.648.6:621.867.81:622.807.12((043.3)
ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РУХУ АЕРОЗАВИСІ
В АСПІРАЦІЙНО-ЗБЕЗПИЛЮВАЮЧИХ СИСТЕМАХ
ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ФАБРИК
05.15.11 - “Фізичні процеси гірничого виробництва”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті геотехнічної механіки Національної академії наук України (ГТМ НАН України)
Науковий керівник
доктор технічних наук
Блюсс Борис Олександрович,
Інститут геотехнічної механіки НАН України,
завідувач відділом геодинамічних систем та вібраційних технологій,
старший науковий співробітник
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор,
Шевельов Гаррій Агапович, Інститут геотехнічної механіки Національної академії наук України, головний науковий співробітник відділу гірничої аерогазодинаміки, м. Дніпропетровськ
кандидат технічних наук
Оксень Юрій Іванович,
доцент кафедри гірничої механіки Національної гірничої академії України
Ведуче підприємство Комплексний науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут з проблем Центрального району Донбасу (ДонНДІ) Міністерства палива та енергетики України, м. Горлівка.
Захист відбудеться “29” березня 2002 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.188.01 Інституту геотехнічної механіки НАН України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, 2-А, факс (056) 462426.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту геотехнічної механіки НАН України за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, 2-А.
Автореферат розісланий “28”лютого 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор Четверик М.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
А к т у а л ь н і с т ь п р о б л е м и. Переробка мінеральної сировини включає використання сухих методів збагачення, таких як магнітна й електростатична сепарація. Характерною рисою технологічної схеми є велика кількість транспортного устаткування: конвейєрів, елеваторів, шнеків і пневможолобів, де технологічні потоки представлені аерозависями. При цьому ефективність процесу збагачення визначається стабільністю роботи її аспіраційно-знепилюючих систем (АЗС), вплив яких істотний для режимів збагачувальних апаратів і умов роботи обслуговуючого персоналу.
Особливість аспіраційно-знепилюючих систем збагачувальних фабрик полягає в тому, що стійкість їхньої роботи визначається не тільки характеристиками трубопроводів і турбомашин, але й акустичними характеристиками збагачувального устаткування. При цьому коливальні і нестаціонарні процеси, що виникають при втраті стійкості режимiв роботи АЗС, приводять до зниження ефективності збагачення мінеральної сировини.
Для рішення основних проблем аспірації, знепилювання і пневмотранспортування у ряді провідних інститутів, таких як Донецький національний технічний університет, Національна гірнича академія України, МАКНДІ, ДонНДI (Горлівка), IГТМ НАН України, Механобрчермет, ВАТ Південкольорметгазоочистка та у ряді інших організацій проводились дослідження з вивчення експлуатаційної надійності і підвищенню ефективності роботи систем аспірації й знепилювання і забезпеченню санітарних норм у виробничих приміщеннях збагачувальних фабрик.
Однак, у даний час для систем аспірації та знепилювання відсутні методи розрахунку межі зони стійких режимів роботи, що суттєво, тому що, для АЗС характерні коливальні і нестаціонарні режими руху аеросумiші. Це приводить до експлуатації АЗС в неномінальних режимах, знижує ефективність їхнього використання і показники процесу переробки мінеральної сировини.
Тому обґрунтування параметрів руху аеросуміші в аспіраційно-знепилюючих системах збагачувальних фабрик, що дозволяють стабілізувати режими роботи технологічного устаткування і підвищити ефективність технологій збагачення мінеральної сировини, є актуальним науково-практичним завданням, що має важливе народногосподарське значення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РУХУ АЕРОЗАВИСІ В АСПІРАЦІЙНО-ЗБЕЗПИЛЮВАЮЧИХ СИСТЕМАХ ЗБАГАЧУВАЛЬНИХ ФАБРИК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок