Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> теоретико-методичні засади підготовки майбутніх офіцерів-прикордонниКІВ до виховної роботи з особовим складом

теоретико-методичні засади підготовки майбутніх офіцерів-прикордонниКІВ до виховної роботи з особовим складом

Назва:
теоретико-методичні засади підготовки майбутніх офіцерів-прикордонниКІВ до виховної роботи з особовим складом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,75 KB
Завантажень:
71
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 
Тернопільський національний педагогічний університет
імені Володимира Гнатюка
Галімов Анатолій Володимирович
УДК 355.233/237:371.2
теоретико-методичні засади
підготовки майбутніх офіцерів-прикордонниКІВ
до виховної роботи з особовим складом
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора педагогічних наук
Тернопіль – 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького, Державна прикордонна служба України.
 
Науковий консультант: доктор педагогічних наук, професор,
член-кореспондент АПН України
Бутенко Володимир Григорович,
Херсонський державний університет,
професор кафедри педагогіки і психології.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор, дійсний член АПН України Синьов Віктор Миколайович,
Інститут корекційної педагогіки та психології
Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, директор інституту;
доктор педагогічних наук, професор
Іщенко Дмитро Васильович,
Адміністрація Державної прикордонної служби
України, Управління кадрової роботи,
начальник Управління;
доктор педагогічних наук, професор
Пометун Олена Іванівна,
Інститут педагогіки АПН України,
лабораторія суспільствознавчої освіти, завідувач лабораторії.
Провідна установа: Національна академія внутрішніх справ України, кафедра педагогіки та кадрової роботи, Міністерство внутрішніх справ України, м. Київ.
Захист відбудеться 24 червня 2005 року о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.053.01 Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за адресою: вул. М. Кривоноса, 2, м. Тернопіль, 46027, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за адресою: вул. М. Кривоноса, 2, м. Тернопіль, 46027.
Автореферат розіслано 23 травня 2005 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Чайка В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і доцільність дослідження. Відродження і зміцнення основ державності України висувають на перший план необхідність подальшого розвитку всіх складових національної освіти та виховання військовослужбовців. Концепція воєнної доктрини України, Закони “Про Збройні Сили України”, “Про Державну прикордонну службу України”, Державна національна програма “Освіта: Україна XXI століття”, Національна доктрина розвитку освіти України у ХХІ столітті, Концепція громадянського виховання особистості в умовах розвитку української державності визначають завдання розробки і впровадження у життя сучасної педагогічної системи військового виховання, основна мета якої полягає в цілеспрямованій, послідовній та ефективній роботі з формування у військовослужбовців високих професійних якостей, необхідних для надійного захисту інтересів Батьківщини.
Виконання цього державного завдання вимагає від командирів, начальників, військових педагогів і службовців усіх рівнів удосконалення змісту виховної роботи, значного підвищення якості й ефективності навчально-виховного процесу.
Для успішного виконання завдань, поставлених Президентом України та Кабінетом Міністрів Державній прикордонній службі України (ДПСУ) щодо захисту національних інтересів країни на державному кордоні, необхідне вдосконалення форм і методів виховної роботи з особовим складом. Це, у свою чергу, вимагає володіння офіцерами відповідними психолого-педагогічними знаннями, уміннями та навичками, особистісними якостями, здатністю поєднання високої вимогливості командирів підрозділів до підлеглих з турботою про них.
Реформування ДПСУ значною мірою гальмується через загальну тенденцію зниження рівня загальної дисциплінованості й освіченості молоді, яка призивається до ДПСУ. Тому перед військово-педагогічною наукою, командирами та їх заступниками з виховної роботи виникає низка проблем, вирішення яких потребує значного підвищення ефективності виконання функціональних обов’язків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27 Реферат на тему: теоретико-методичні засади підготовки майбутніх офіцерів-прикордонниКІВ до виховної роботи з особовим складом

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок