Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОНСТРУКЦІЙНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ПІДВИЩЕНОЇ ДОВГОВІЧНОСТІ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДСІВУ ПОДРІБНЕННЯ ВІДВАЛЬНОГО МАРТЕНІВСЬКОГО ШЛАКУ

КОНСТРУКЦІЙНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ПІДВИЩЕНОЇ ДОВГОВІЧНОСТІ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДСІВУ ПОДРІБНЕННЯ ВІДВАЛЬНОГО МАРТЕНІВСЬКОГО ШЛАКУ

Назва:
КОНСТРУКЦІЙНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ПІДВИЩЕНОЇ ДОВГОВІЧНОСТІ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДСІВУ ПОДРІБНЕННЯ ВІДВАЛЬНОГО МАРТЕНІВСЬКОГО ШЛАКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,72 KB
Завантажень:
381
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Нагорна Ніна Павлівна
УДК 666. 973:691.33
КОНСТРУКЦІЙНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ПІДВИЩЕНОЇ
ДОВГОВІЧНОСТІ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДСІВУ ПОДРІБНЕННЯ
ВІДВАЛЬНОГО МАРТЕНІВСЬКОГО ШЛАКУ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор Братчун Валерій Іванович, Донбаська національна академія будівництва і архітектури,
завідувач кафедри технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Шишкін Олександр Олексійович, Криворізький державний технічний університет, завідувач кафедри технології будівельних матеріалів, виробів та конструкцій
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Попов Володимир Васильович, Донецький ПромбудНДІпроект корпорації “Укрбуд”, завідувач відділу будівельних матеріалів, виробів і конструкцій.
Провідна установа: | Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, кафедра “Технологія будівельних матеріалів, виробів і конструкцій” (м. Дніпропетровськ), Міністерство освіти і науки України.
Захист дисертації відбудеться “14“ квітня 2005року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 Донбаської національної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, , навчальний корпус №1, зала засідань).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської національної академії будівництва і архітектури (Україна, 86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий “12“ березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
А.М. Югов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Основне місце в структурі економіки України на даний час і в перспективі належить галузям і виробництвам, що утворюють сотні мільйонів тонн відходів. Щорічно в Україні утворюється близько 1 млрд. тонн відходів виробництва і споживання, з яких тільки 10-15 % використовуються як вторинні матеріальні ресурси, а інші знаходяться у шлаконакопичувачах, териконах, сховищах. Одним з багатотонажних відходів металургійної промисловості є відвальні сталеплавильні мартенівські шлаки, питомий вихід яких залежить від вмісту чавуну у шихті, хімічного складу шихтових матеріалів і основності шлаку, і складає 9-11% від обсягу виробництва сталі. При переробці сталеплавильних мартенівських шлаків на щебінь утворюється відсів (до 30% від мартенівського шлаку), який, за винятком виробництва з нього вологих дьогтешлакових сумішей, не знайшов достатнього застосування у виробництві будівельних матеріалів.
При будівництві промислових і цивільних будівель потрібний надійний і довговічний захист несучих і огороджувальних конструкцій від агресивного впливу, насамперед, ґрунтових вод. Найпоширенішим захисним засобом є багатошарова гідроізоляція з рулонних матеріалів з використанням гарячої бітумної мастики. Однак така гідроізоляція, крім високої вартості і трудомісткості, недовговічна і має потребу в захисті від механічних ушкоджень.
Одним з ефективних напрямків утилізації відсіву подрібнення відвальних мартенівських шлаків (ВПВМШ) є використання його як заповнювача і наповнювача при виробництві гідроізоляційної цегли і плит дорожніх тротуарних.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного і прикладного характеру були здійснені в рамках виконання державної “Програми використання відходів виробництва і споживання на період до 2005 року” (затверджено Постановою КМУ від 28 червня 1997 р., № ); при виконанні держбюджетної науково-дослідної теми Д-2-2-03 (№ U000588) “Ефективні технології переробки промислових відходів органічного і мінерального походження в високоякісні дорожні бетони”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КОНСТРУКЦІЙНІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ПІДВИЩЕНОЇ ДОВГОВІЧНОСТІ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДСІВУ ПОДРІБНЕННЯ ВІДВАЛЬНОГО МАРТЕНІВСЬКОГО ШЛАКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок