Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> важкі бетони для відновлення несучої здатності транспортних споруд

важкі бетони для відновлення несучої здатності транспортних споруд

Назва:
важкі бетони для відновлення несучої здатності транспортних споруд
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,00 KB
Завантажень:
92
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
донбаська національна академія
будівництва і архітектури
руденко Дмитро Вікторович
УДК 666.972.5
важкі бетони для відновлення несучої здатності
транспортних споруд
05.23.05 – будівельні матеріали та вироби
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка - 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі будівель і будівельних матеріалів Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Пшінько Олександр Миколайович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України, завідувач кафедри будівель і будівельних матеріалів
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, доцент
Плугін Андрій Аркадійович, завідувач кафедри будівельних матеріалів, конструкцій та споруд Української державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту та зв’язку України (м. Харків)
кандидат технічних наук, доцент
Єфремов Олександр Миколайович, доцент кафедри технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг Донбаської національної академії будівництва і архітектури (м. Макіївка)
Захист відбудеться 08 листопада 2007 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 Донбаської національної академії будівництва і архітектури (86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2, навчальний корпус № 1, зала засідань).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донбаської національної академії будівництва і архітектури (86123, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Державіна, 2).
Автореферат розісланий 05 жовтня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент М.М. Зайченко
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Міністерством транспорту і зв’язку України здійснюється програма відновлення й ремонту штучних транспортних споруд. Виконання цієї програми забезпечить безперебійний рух транспортних потоків, незважаючи на вік і технічний стан транспортних споруд. Ремонт таких споруд є складним організаційним, технологічним і матеріалознавчим заходом. Окремі спроби спонтанного проведення ремонтно-відновлювальних робіт виявилися не тільки неефективними, але часто аварійними.
Розширення вимог, що висуваються до матеріалів для відновлення експлуатаційних характеристик транспортних споруд з урахуванням зростаючих динамічних навантажень на конструкції, призводить до того, що, незважаючи на різноманіття композицій, які застосовуються для ремонтних робіт, утруднюється вибір таких матеріалів, що повністю задовольнятимуть необхідному комплексу властивостей. З цієї причини виникає необхідність створення бетонів із заданими технологічними, конструкційними й іншими властивостями. Такі завдання не можуть бути вирішені в повному обсязі за рахунок синтезу нових видів модифікаторів, тому що це пов’язано зі значними витратами. У зв’язку з цим виникає необхідність пошуку економічних шляхів оптимізації властивостей бетонів.
Одним з таких шляхів є розробка бетонів з заданими експлуатаційними властивостями з використанням наявних загальнодоступних сполук, модифікаторів, наповнювачів за рахунок оптимізації їх складів.
Актуальність проведених досліджень полягає у розробці технології бетону, призначеного для ремонтно-відновлювальних робіт для масивних споруд та таких, що експлуатуватимуться в умовах дії агресивного середовища. Підвищення експлуатаційних характеристик бетону забезпечується застосуванням фізико-хімічної активації в’яжучої речовини, що дозволяє істотно заощаджувати енергоресурси і найдорожчий компонент бетону цемент за рахунок збільшення його в’яжучого потенціалу з наступною оптимізацією з комплексу заданих критеріїв: економічності, мінімальних термінів перекриття руху по споруді, що ремонтується, забезпеченню заданого рівня несучої здатності споруди для пропуску великовантажного рухомого складу.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: важкі бетони для відновлення несучої здатності транспортних споруд

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок