Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРИНЦИПИ ОПОДАТКУВАННЯ ТА ЇХ РЕАЛІЗАЦІЯ У ПОДАТКОВОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ УКРАЇНИ

ПРИНЦИПИ ОПОДАТКУВАННЯ ТА ЇХ РЕАЛІЗАЦІЯ У ПОДАТКОВОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ УКРАЇНИ

Назва:
ПРИНЦИПИ ОПОДАТКУВАННЯ ТА ЇХ РЕАЛІЗАЦІЯ У ПОДАТКОВОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,83 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
імені ЯРОСЛАВА МУДРОГО
БАШНЯК ОКСАНА СЕРГІЇВНА
УДК 347.73
ПРИНЦИПИ ОПОДАТКУВАННЯ ТА ЇХ РЕАЛІЗАЦІЯ
У ПОДАТКОВОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ УКРАЇНИ
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансового права Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат юридичних наук, доцент Ярічевський Валерій Степанович, Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, доцент кафедри фінансового права.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор Савченко Леся Анатоліївна, Національна академія державної податкової служби України, завідувач кафедри фінансового права;
доктор юридичних наук, доцент Гаращук Володимир Миколайович, Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, професор кафедри адміністративного права.
Провідна установа: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, кафедра конституційного та адміністративного права, м. Київ.
Захист відбудеться 8 квітня 2005 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.086.01 у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 70.
Автореферат розіслано 5 березня 2005 року.
Вчений секретар
cпеціалізованої вченої ради В.Ю. Шепітько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Проблеми формування принципів оподаткування тривалий час не виходили за межі наукових видань, тобто навіть не було спроби вирішити їх у податковому законодавстві України. Реформи законодавства, в тому числі у сфері податків, які проводились раніше, навіть у постановочному аспекті не торкалися питання про принципи оподаткування. Такий підхід не сприяв єдності фінансової системи держави, впродовж тривалого часу не дозволяв здійснювати систематизацію фінансового законодавства, складовою частиною якого є податкове законодавство. Необхідність більш детального і всебічного визначення єдиних принципових засад формування фінансової системи та правових форм її дії, а також шляхи забезпечення єдності фінансової системи та об’єднання відповідних інститутів фінансового права і фінансового законодавства на цих засадах можуть бути встановлені тільки за допомогою всестороннього дослідження системи принципів оподаткування.
За минуле десятиріччя податкове законодавство України пройшло кілька етапів реформування, і на кожному з них відбувалися спроби удосконалити систему принципів оподаткування та механізм їхньої реалізації. В цьому аспекті має велике значення робота по створенню Податкового кодексу України, впровадження якого принципово вплине на реформування податкової системи в цілому, оскільки його положення направлені на встановлення оптимального навантаження на платників податків, розширення бази оподаткування, вдосконалення практики податкового адміністрування та стимулювання інноваційно-інвестиційної діяльності. В проекті Кодексу втілені наміри науковців не тільки збудувати принципову базу оподаткування у Загальній частині, але і відтворити механізм її реалізації у Спеціальній частині.
У процесі теоретичної розробки питань окресленої теми опрацьовуються сильні і слабкі сторони діючих у фінансовому, зокрема у податковому праві категорій, за допомогою яких розглядаються, аналізуються відповідні явища й процеси фінансової системи в Україні. Окремі питання цього комплексу теоретичних проблем стосуються роботи по приведенню принципів оподаткування у відповідність до конституційних принципів і загальноєвропейських стандартів. Таким чином, цілком очевидна практична і теоретична цінність та об’єктивна необхідність у вивченні питань формування та дії принципів оподаткування в Україні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПРИНЦИПИ ОПОДАТКУВАННЯ ТА ЇХ РЕАЛІЗАЦІЯ У ПОДАТКОВОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок