Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ДIАГНОСТУВАННЯ ТИРИСТОРНИХ СИСТЕМ ЗБУДЖЕННЯ ПОТУЖНИХ СИНХРОННИХ ГЕНЕРАТОРІВ І ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ТЕС

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ДIАГНОСТУВАННЯ ТИРИСТОРНИХ СИСТЕМ ЗБУДЖЕННЯ ПОТУЖНИХ СИНХРОННИХ ГЕНЕРАТОРІВ І ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ТЕС

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ДIАГНОСТУВАННЯ ТИРИСТОРНИХ СИСТЕМ ЗБУДЖЕННЯ ПОТУЖНИХ СИНХРОННИХ ГЕНЕРАТОРІВ І ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ТЕС
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,92 KB
Завантажень:
343
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
Наумов Володимир Федорович
УДК 621. 313. 322 : 621. 301
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ДIАГНОСТУВАННЯ
ТИРИСТОРНИХ СИСТЕМ ЗБУДЖЕННЯ ПОТУЖНИХ
СИНХРОННИХ ГЕНЕРАТОРІВ І ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ТЕС
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ : 05. 14. 02. - "Електричні станції, системи і мережі"
Автореферат
дисертацiї на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Донецьк – 1998


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Донецькому державному технічному університеті
Міністерства освіти України, м. Донецьк
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Сивокобиленко Вiталій Федорович, завідувач кафедри " Електричні
станції "Донецького державного технічного університету
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Рогозiн Георгій Григорович, професор кафедри " Електричні системи"
Донецького державного технічного університету
кандидат технічних наук, доцент
Крічман Iлля Сергійович, доцент кафедри "Автоматизація електричних систем"
Приазовського державного технічного університету
Провідна установа:
Інститут електродинаміки НАН України, відділ №13, м. Київ.
Захист відбудеться "26" листопада 1998 р. о 14 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради К 11. 052. 02 в Донецькому державному
технічному університеті за адресою : Україна, 340000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, 1 навчальний корпус, ауд. 201
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДонДТУ
(м. Донецьк, вул. Артема, 58, II навчальний корпус).
Автореферат розісланий " 20 " жовтня 1998 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент А. М. Ларiн
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи
Перед енергетиками України поставлено завдання розвитку ефективних нетрадиційних методів і засобів дiагностування, не вимагаючих відключення устаткування, утворення автоматизованих систем технічного дiагностування основних видів електрообладнання і їх розповсюдження на найбільш відповідальних об'єктах енергосистем, формування галузевої автоматизованої системи діагностичного забезпечення енергетичного виробництва на всіх рівнях управління Мiненерго України.
Технічне дiагностування систем збудження (СЗ) потужних синхронних генераторів електростанції здійснюється, переважно, традиційними методами і засобами технічної діагностики, що передбачають проведення випробувань СЗ в режимі холостого ходу турбогенератора і в аварійних режимах енергосистеми, що є вкрай небажаними внаслідок непродуктивних витрат і зниження надійності роботи електрообладнання енергосистеми. Також не здійснюється контроль iдентичностi настройки і поведінки СЗ генераторів електростанції.
Відсутній комплексний підхід до вдосконалення технічного дiагностування СЗ синхронних машин (генератори, двигуни в приводі кульових вуглерозмельних млинів) теплової електричної станції (ТЕС), що не дозволяє забезпечувати необхідну надійність електроприводу кульового вуглерозмельного млина.
Все це зумовило необхідність подальшого вдосконалення методів і засобів технічного дiагностування СЗ потужних синхронних генераторів і електроприводів ТЕС.
Зв'язок теми дисертації з планом основних робіт. Дисертаційна робота виконана в відповідності з темами галузевих науково-технічних програм. Базою для підготовки роботи ,що захищається, стали науково -дослідницькі звіти по зазначеним темам з такими номерами госрегiстрації: 01825044219; 01840071030; 01840071029; 01850070543. При цьому автор є керівником цих робіт і відповідальним виконавцем.
Мета роботи. Основною метою роботи є розробка і впровадження методів і засобів технічного дiагностування СЗ потужних синхронних генераторів і електроприводів кульових вуглерозмельних млинів ТЕС.
Методи дослідження. Дослідження класифікації СЗ, як об'єктів діагнозу, а також загальних критеріїв технічного дiагностування, виконані на основі засобів алгебри множин. При оцінці технічного стану СЗ генераторів електростанції, iдентичностi настройки і поводження СЗ окремих генераторів, пошуку несправностей, використані засоби розрахунку області статичної стійкостi енергосистеми і вибору настройки АРЗ, а також засоби математичного моделювання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ДIАГНОСТУВАННЯ ТИРИСТОРНИХ СИСТЕМ ЗБУДЖЕННЯ ПОТУЖНИХ СИНХРОННИХ ГЕНЕРАТОРІВ І ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ТЕС

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок