Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> організація маркетингового управління діяльністю підприємства

організація маркетингового управління діяльністю підприємства

Назва:
організація маркетингового управління діяльністю підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,46 KB
Завантажень:
200
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНоукраЇнський національний університет
степанова Олена Михайлівна

УДК 658.6:65.012.122
організація маркетингового управління
діяльністю підприємства
 
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, доцент
Іванов Василь Леонідович,
Східноукраїнський національний університет Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри менеджменту.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Решетілова Тетяна Борисівна, Національна гірнича академія України Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою маркетингу (м. Дніпропетровськ);
кандидат економічних наук, доцент Азарян Олена Михайлівна, Донецький державний університет економіки і торгівлі Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою маркетингу і комерційної справи (м. Донецьк).
Провідна установа - Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, кафедра маркетингу (м. Донецьк).
Захист відбудеться 29 листопада 2000 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Східноукраїнського національного університету за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 26 жовтня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Функціонування ринкових механізмів господарювання в економіці України докорінно змінило умови діяльності підприємств. Одними з найголовніших проявів цих змін є переорієнтація діяльності підприємств на задоволення вимог ринку, прийняття управлінських рішень у відповідності з ринковими можливостями та поява нової сфери діяльності підприємств - маркетингової.
Незважаючи на достатньо велику чисельність наукових розробок вітчизняних та зарубіжних вчених економістів, на доведену необхідність маркетингової орієнтації виробництва, накопичення досвіду підприємств у галузі маркетингу йде повільно і цілий ряд проблем у цій сфері залишається без належної уваги. У цілому ряді випадків маркетингова діяльність розглядається як елемент діяльності підприємства, що існує окремо, та є самостійним об'єктом управління. Але ринкові економічні трансформації вимагають розглядання усіх сфер діяльності підприємства скрізь призму маркетингу. Внаслідок цього уся система управління діяльністю підприємства повинна мати маркетингову орієнтацію. Однак теоретичні та прикладні аспекти маркетингового управління є практично не досліджуваними у вітчизняній науці. У зв'язку з цим конче потрібною є наукова розробка теоретичних положень та практичних рекомендацій щодо організації маркетингового управління діяльністю підприємства. Необхідність теоретичного обгрунтування та розробки практичних рекомендацій щодо організації маркетингового управління діяльністю підприємства обумовили вибір теми дисертаційного дослідження та її актуальність.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано у відповідності з тематикою наукових праць кафедри менеджменту Східноукраїнського національного університету. У рамках міжнародного проекту "Порівняльний аналіз чинників і стратегій модернізації промислових підприємств у країнах із перехідною економікою (на прикладі Росії й України)", що виконується кафедрою менеджменту за програмою INCO-COPERNICUS Contract no ERB IC 15-CT 98-1012, за самостійно розробленими методиками здобувачем проаналізовано рівень маркетингової активності підприємств та сфрмовано комплекс еластичних стратегій маркетингового управління їх діяльністю.
Мета і задачі дослідження. Мета дисертаційної роботи полягає в комплексній розробці теоретичних та прикладних питань організації маркетингового управління діяльністю підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: організація маркетингового управління діяльністю підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок