Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ, МЕТОДИ, АЛГОРИТМИ РАЦІОНАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ПОТОКОРОЗПОДІЛОМ У ТРУБОПРОВІДНИХ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМАХ

МОДЕЛІ, МЕТОДИ, АЛГОРИТМИ РАЦІОНАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ПОТОКОРОЗПОДІЛОМ У ТРУБОПРОВІДНИХ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМАХ

Назва:
МОДЕЛІ, МЕТОДИ, АЛГОРИТМИ РАЦІОНАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ПОТОКОРОЗПОДІЛОМ У ТРУБОПРОВІДНИХ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,27 KB
Завантажень:
326
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Харківський національний університет радіоелектроніки
Євдокімов Андрій Анатолійович
УДК 681.518: 621.3
МОДЕЛІ, МЕТОДИ, АЛГОРИТМИ РАЦІОНАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ПОТОКОРОЗПОДІЛОМ У ТРУБОПРОВІДНИХ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМАХ
05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002
Дисертація є рукопис.
Робота виконана на кафедрі Інформатики Харківського національного автомобільно – дорожнього університету, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Панішев Анатолій Васильович, Житомирський інженерно - технологічний інститут, кафедра другої освіти.
Офіційні опоненти:
·
доктор технічних наук, професор Левикін Віктор Макарович, Харківський національний університет радіоелектроніки, завідуючий кафедри інформаційних управляючих систем, директор Інституту комп'ютерних інформаційних технологій;
· кандидат технічних наук, доцент Бобух Анатолій Олексійович, Харківська державна академія міського господарства, доцент кафедри теплохладопостачання.
Провідна установа:
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, кафедра автоматизованих систем обробки інформації та управління, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 29.05.2002 p. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.01 в Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14, тел: (0572) 40-94-51.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки (61166, м. Харків, пр. Леніна, 14).
Автореферат розісланий 26.04.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.І.Саєнко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Подальша інтенсифікація експлуатації і розвитку сучасних транспортних систем, істотна частка яких приходиться на трубопровідний транспорт, є однією з найбільш актуальних проблем, які стоять у даний час перед народним господарством України.
Проблеми моделювання та управління потокорозподілом у трубопровідних транспортних системах найбільш повно розглядаються у роботах провідних вчених М.М. Абрамова,А.А Волкова, А.Г. Євдокімова, А.І Меренкова, М.І. Самойленко, А.Д. Тевяшева, В.Я. Хасилева та ін.
По-перше, це проблеми раціональної експлуатації соціально-екологічного комплексу, що включає в себе системи водопостачання, теплопостачання і водовідведення, тісно зв'язані з охороною навколишнього середовища та економією енергетичних ресурсів, по-друге - це ефективний розвиток галузей паливно-енергетичного комплексу, існування якого в нашій країні неможливо без транспорту нафти і газу.
Ефективна робота паливно-енергетичного комплексу країни сильно залежить від проблем газопостачання, оскільки природний і зріджений гази є одними з найбільш перспективних видів палива, безперебійна подача якого сильно впливає на роботу систем енергетики. У свою чергу, проблеми з енергопостачанням можуть привести до припинення нормального функціонування систем тепло, водопостачання і каналізації. Таким чином, функціонування паливно-енергетичного і соціально-екологічного комплексів тісно взаємозалежне. Але, незважаючи на розходження цільових продуктів у цих комплексах, кожний з них характеризується кількома спільними особливостями.
Кожну зі складових цих комплексів можна представити у виді трьох типів мало залежних по характеру і критерію функціонування систем:
- родовищ цільового продукту;
- попереднього очищення і переробки цільового продукту;
- трубопровідних транспортних систем.
Призначення перших двох систем - підготувати для споживання задану кількість цільового продукту визначеної якості. Призначення третьої трубопровідної транспортної системи - забезпечити споживачів підготовленим цільовим продуктом у виді потоків, формованих під впливом різниці тисків, що створюються активними елементами, які входять до складу третьої системи: насосними чи компресорними станціями.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛІ, МЕТОДИ, АЛГОРИТМИ РАЦІОНАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ПОТОКОРОЗПОДІЛОМ У ТРУБОПРОВІДНИХ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок