Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ І ПРОГНОЗУВАННЯ РЕСУРСУ ПРОМИСЛОВОГО ТРУБОПРОВІДНОГО ГІДРОТРАНСПОРТУ

СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ І ПРОГНОЗУВАННЯ РЕСУРСУ ПРОМИСЛОВОГО ТРУБОПРОВІДНОГО ГІДРОТРАНСПОРТУ

Назва:
СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ І ПРОГНОЗУВАННЯ РЕСУРСУ ПРОМИСЛОВОГО ТРУБОПРОВІДНОГО ГІДРОТРАНСПОРТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,79 KB
Завантажень:
450
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ЧЕРНЕЦЬКА НАТАЛІЯ БОРИСІВНА
УДК 622.64.004.15
СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ І ПРОГНОЗУВАННЯ РЕСУРСУ ПРОМИСЛОВОГО ТРУБОПРОВІДНОГО ГІДРОТРАНСПОРТУ
Спеціальність 05.22.12 – Промисловий транспорт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Луганськ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант:
доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України
ГОЛУБЕНКО Олександр Леонідович,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, завідувач кафедрою залізничного транспорту
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор,
РАМАЗАНОВ Султан Курбанович,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, завідувач кафедрою економічної кібернетики
доктор технічних наук, старший науковий співробітник,
ПОЛУЛЯХ Олександр Данилович, Український науково-дослідний інститут по збагаченню і брикетуванню вугілля, начальник Придніпровської лабораторії удосконалювання технології збагачення вугіль західного Донбасу і Львівсько-Волинського басейнів.
доктор технічних наук, професор,
БЕРЕСТОВИЙ Анатолій Михайлович, Приазовський державний технічний університет, професор кафедри організації міжнародних перевезень і логістики.
Провідна установа:
Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра “Експлуатація і ремонт рухомого складу”, Міністерство транспорту і зв'язку України, м. Харків.
Захист відбудеться 20 червня 2006 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д29.051.03 при Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а, перший навчальний корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці СНУ ім. В. Даля.
Автореферат дисертації розісланий “19” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Осенін Ю.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Розвиток трубопровідного гідротранспорту як одного з тих, що найбільш динамічно розвиваються при транспортуванні насипних вантажів, є стійкою тенденцією удосконалення світової транспортної галузі.
Основними перевагами трубопровідного гідротранспорту є його здатність безперервно транспортувати великі обсяги вантажів, а також можливість повної автоматизації транспортного процесу і його інтеграції у виробничий цикл, висока продуктивність і екологічна сумісність з навколишнім середовищем. Використання гідротранспортних систем (ГТС) не потребує спеціального виділення додаткових земельних ресурсів, не залежить від рельєфу місцевості й у значній мірі скорочує використання дорогих наземних транспортних засобів.
У зв'язку з цим трубопровідний гідротранспорт широко впроваджується в багатьох країнах з розвиненою інфраструктурою, таких як США (довжина гідротранспортних систем яких становить понад 1200 км із річною продуктивністю близько 18 млн. т.), Бразилія, Росія, Мексика, Китай, Індія. В Україні немає розгалужених мереж магістрального гідротранспорту, у той же час досить широко розвинуто промисловий трубопровідний гідротранспорт (ПГТ).
Актуальність теми. Промисловий гідротранспорт транспортує гідросуміші різних фракцій з підвищеною абразивною здатністю, що обумовлюють інтенсивний знос обладнання. Процес зношування окремих елементів ПГТ залежить від режиму й умов транспортування, а також від фізико-механічних характеристик твердих часток і матеріалу поверхні. В даний час відсутня теоретична база системного аналізу процесів зношування і прогнозування залишкового ресурсу найбільш відповідальних елементів ГТС. Разом з тим прогнозування ресурсу устаткування промислового гідротранспорту є необхідною умовою його безаварійної ефективної експлуатації, оскільки передчасна заміна устаткування пов'язана з необґрунтованими витратами, а експлуатація зношених деталей може призвести до ще більш значних екологічних і економічних наслідків, пов'язаних із утратою коштовної сировини, порушенням технологічного циклу і масштабним забрудненням прилеглої території, що часто наносить непоправного збитку навколишньому середовищу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ І ПРОГНОЗУВАННЯ РЕСУРСУ ПРОМИСЛОВОГО ТРУБОПРОВІДНОГО ГІДРОТРАНСПОРТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок