Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВ РИНКОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВ РИНКОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВ РИНКОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,88 KB
Завантажень:
393
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
МАРТІРОСЯН АРТЮШ СЕРГІЙОВИЧ
УДК 336.71
УДОСКОНАЛЕННЯ
УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ
ПІДПРИЄМСТВ РИНКОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Шутов Михайло Михайлович,
Донецька державна академія управління
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри менеджменту
у невиробничій сфері.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Єрмошенко Микола Миколайович, Національна академія управління, проректор з наукової роботи (м. Київ);
кандидат економічних наук, доцент Костирко Лідія Андріївна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою фінансів (м. Луганськ).
Провідна установа – Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки та менеджменту (м. Харків).
Захист відбудеться 26 червня 2003 року о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 19 травня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Формування та діяльність підприємств, як основної ланки народного господарства в умовах ринкової економіки, а також необхідність удосконалення процесу управління ними тісно пов’язані з заходами щодо організації, функціонування та розвитку системи фінансового ринку. Головними інституційними учасниками цього ринку в Україні виступають українські банки. Це зумовлює, зокрема, необхідність удосконалення методики організації функціонування банків на ньому та приведення їх діяльності у відповідність до вимог розвинутої системи фінансового ринку та ринкової інфраструктури в цілому.
Ефективна фінансова діяльність комерційних банків є одним з найважливіших механізмів активного впливу на окремі економічні та соціальні процеси, формування здатності економіки ринкового типу до саморегулювання, забезпечення розвитку операційної та інвестиційної діяльності в державі.
Підвищення ефективності управління фінансовою діяльністю комерційних банків, як сукупності функцій та принципів регулювання процесу кредитування, дозволяє вирішувати сучасні економічні проблеми перехідного періоду на двох рівнях: макроекономічному і мікроекономічному.
Огляд сучасних досліджень, із завдання що розглядається, показує, що наука ще не повною мірою усвідомлює потребу в осмисленні нових умов та тенденцій здійснення фінансової діяльності комерційними банками, пов'язаних із зростанням їх соціально-економічної ролі в ринковій економіці, трансформацією структури фінансової системи, новими умовами функціонування фінансового ринку, появою на фінансовому ринку України нових фінансових інструментів і технологій здійснення кредитних операцій, необхідністю адаптації зарубіжного досвіду фінансового менеджменту до умов перехідної економіки.
Серед теоретичних та методичних питань, які потребують дослідження, із завдання, що розглядається, слід звернути увагу на визначення особливостей банківського кредитування в умовах перехідного періоду, нові механізми та напрямки управління фінансовою діяльністю. Серед них принципи побудови системи постійного моніторингу з ефективності окремих операцій та кредитної діяльності комерційного банку в цілому, оптимізація розподілу кредитних ресурсів комерційного банку, інформаційне забезпечення процесу управління фінансовою діяльністю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ ПІДПРИЄМСТВ РИНКОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок