Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЛОКАЛЬНО-АДАПТИВНА СТІЙКА ФІЛЬТРАЦІЯ СИГНАЛІВ І ЗОБРАЖЕНЬ У БАГАТОКАНАЛЬНИХ СИСТЕМАХ ДИСТАНЦІЙНОГО ЗОНДУВАННЯ

ЛОКАЛЬНО-АДАПТИВНА СТІЙКА ФІЛЬТРАЦІЯ СИГНАЛІВ І ЗОБРАЖЕНЬ У БАГАТОКАНАЛЬНИХ СИСТЕМАХ ДИСТАНЦІЙНОГО ЗОНДУВАННЯ

Назва:
ЛОКАЛЬНО-АДАПТИВНА СТІЙКА ФІЛЬТРАЦІЯ СИГНАЛІВ І ЗОБРАЖЕНЬ У БАГАТОКАНАЛЬНИХ СИСТЕМАХ ДИСТАНЦІЙНОГО ЗОНДУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
38,04 KB
Завантажень:
402
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"
ЛУКІН Володимир Васильович
УДК 621.39:681.14
ЛОКАЛЬНО-АДАПТИВНА СТІЙКА
ФІЛЬТРАЦІЯ СИГНАЛІВ І ЗОБРАЖЕНЬ У БАГАТОКАНАЛЬНИХ
СИСТЕМАХ ДИСТАНЦІЙНОГО ЗОНДУВАННЯ
 
05.07.12 - дистанційні аерокосмічні дослідження
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
ХАРКІВ-2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному аерокосмічному університеті
ім. М.Є.Жуковського “ХАІ” Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор
Зеленський Олександр Олексійович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є.Жуковського “ХАІ”, завідувач кафедри
прийому, передачі та обробки сигналів
Офіційні опоненти: Пискорж Володимир Вікторович, доктор технічних наук, професор, головний конструктор за напрямком АО "Науково-дослідний інститут радіовимірювань" (м. Харків)
Шокало Володимир Михайлович, доктор технічних наук, професор, директор Інституту радіотехніки та електроніки, завідувач кафедри теоретичних основ радіотехніки Харківського Національного технічного університету радіоелектроніки (м. Харків)
Карпенко Володимир Іванович, доктор технічних наук, професор, заступник начальника Харківського військового університету з наукової роботи (м. Харків)
Провідна установа - Інститут радіофізики і електроніки НАН України (м. Харків),
відділ статистичної радіофізики
Захист відбудеться 29.11.2002 року о 13-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.07 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070,
м. Харків, вул. Чкалова, 17.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розіслано 10.10.2002 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради О.Д. Абрамов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Незалежна Україна вступає в третє тисячоліття космічною державою, що має власні програми, зокрема, пов’язані з супутниками “Ciч”, і приймає участь у інтернаціональних проектах, наприклад, “Морський старт”. Успішно розвивається й аерокосмічний комплекс країни та програми, що спрямовані на розробку нових авіаційних засобів, що можуть виконувати різноманітні функції. Це створює передумови для розробки нових та модернізації існуючих засобів аерокосмічних досліджень, що встановлюються на аерокосмічних носіях та включають до свого складу системи дистанційного зондування (ДЗ), у тому числі радіолокаційні. Розвиток комплексів ДЗ аерокосмічного базування активно стимулюється потребами народного господарства, серед яких найважливішими є екологічний моніторинг, завбачення можливих катастроф і т.і.
Типовою ознакою сучасного етапу розвитку радіотехнічних та інформаційно-вимірювальних систем (РТС та ІВС) аерокосмічного базування, зокрема, багатоканальних комплексів ДЗ, що виконують формування зображень ділянок місцевості у різних діапазонах електромагнітних хвиль, з різними поляризаціями сигналів або під різними кутами візування, є розширення їх функціональних можливостей, швидке впровадження нових інформаційних технологій та методів обробки сигналів та багатовимірних масивів даних (зображень), прагнення оперативно видобувати інформацію та виконувати вимірювання параметрів із задовільними апаратурними та обчислювальними витратами. Незважаючи на певні успіхи у зазначеній галузі авіаційно-космічної науки та техніки, є й багато невирішених проблем, серед яких однією з найважливіших є забезпечення високих характеристик точності РТС ДЗ, їх працездатності та достовірності інформації, що отримується, в умовах обмежених апріорних відомостей про характеристики завад, каналу розповсюдження коливань, властивості сигналів, що відбиваються або випромінюються об’єктом.
Спроби досягти в таких ситуаціях задовільних результатів на основі використання класичних лінійних методів статистичної обробки сигналів, що їх фундамент закладено вітчизняними вченими С.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: ЛОКАЛЬНО-АДАПТИВНА СТІЙКА ФІЛЬТРАЦІЯ СИГНАЛІВ І ЗОБРАЖЕНЬ У БАГАТОКАНАЛЬНИХ СИСТЕМАХ ДИСТАНЦІЙНОГО ЗОНДУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок