Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ФАЗОЧАСТОТНОГО МЕТОДУ ТА ЗАСОБУ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ РОТАЦІЙНОГО ВІСКОЗИМЕТРА

РОЗРОБКА ФАЗОЧАСТОТНОГО МЕТОДУ ТА ЗАСОБУ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ РОТАЦІЙНОГО ВІСКОЗИМЕТРА

Назва:
РОЗРОБКА ФАЗОЧАСТОТНОГО МЕТОДУ ТА ЗАСОБУ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ РОТАЦІЙНОГО ВІСКОЗИМЕТРА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,03 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДИЗАЙНУ
ПЕТРУШАК ВОЛОДИМИР СТЕПАНОВИЧ
УДК 621.376.3
РОЗРОБКА ФАЗОЧАСТОТНОГО МЕТОДУ ТА ЗАСОБУ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ РОТАЦІЙНОГО ВІСКОЗИМЕТРА
05.11.13 –
прилади і методи контролю та
визначення складу речовин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Технологічному університеті Поділля, (м.Хмельницький) на кафедрі проектування та конструювання радіоелектронних засобів, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Троцишин Іван Васильович
Технологічний університет Поділля, професор кафедри проектування та конструювання радіоелектронних засобів
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Кухарчук Василь Васильович
Вінницький національний технічний університет, завідувач кафедри теоретичної електротехніки та промислової електроніки
кандидат технічних наук, доцент
Райтер Петро Миколайович
Івано-Франківський національний університет нафти і газу, доцент кафедри методів та приладів контролю якості і сертифікації
Провідна установа: | Національний університет “Львівська політехніка”, Міністерства освіти і науки України (м. Львів), кафедра автоматизації теплових і хімічних процесів
Захист відбудеться “21” листопада 2003р. о “13.00” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.01 у Київському національному університеті технологій та дизайну за адресою: 01011, м. Київ, Немировича-Данченка, 2, конференцзал, корпус 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну за адресою: 01011, м. Київ, Немировича-Данченка, 2, корпус 1.
Автореферат розісланий 20.10.2003р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доц. Хімічева Г. І.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Створено безліч сучасних засобів контролю та вимірювання в’язкості, але кожен із них притаманний для певної групи речовин. Практичне застосування цих засобів потребує значних витрат часу, а також спеціалізованого громіздкого недешевого обладнання, яке є далеко не в усіх лабораторіях, а низький ступінь автоматизації– використання кваліфікованого персоналу.
Під час дослідження реологічних характеристик за допомогою ротаційних віскозиметрів користуються таким відомим способом, як використання торсіонів з низькою жорсткістю, оскільки при цьому легко контролювати найменші зміни реологічних характеристик. Разом із тим, характеристики (крім залежності екстремальних і встановлених значень напружень зсуву від швидкості деформації), отримані за методом сталої кутової швидкості, на ротаційних віскозиметрах з ‘‘м’якими’’ торсіонами мають тільки допустимі значення і в деяких випадках здатні повністю спотворити результати вимірювань. Використання ж торсіонів з високою жорсткістю потребує дуже точних схем вимірювання крутних моментів.
Серед виробників сучасних ротаційних віскозиметрів здебільшого закордонні фірми, це такі відомі фірми як HAAKE (Німеччина) та Brookfield (США). В більшості з них покращення характеристик досягається шляхом зменшенням тертя в механічній системі, нелінійності характеристики торсіону, електромагнітних наведень в електричній схемі та збільшенням коефіцієнта редукції сенсорів, частоти квантування і кількості розрядів електричної схеми. Це призводить до збільшення собівартості ротаційних віскозиметрів, застосування їх тільки для окремої групи речовин і використання кваліфікованого обслуговуючого персоналу. Застосування в ротаційних віскозиметрах новітніх фазочастотних методів та принципів вимірювання повного фазового зсуву дозволяє створити універсальні прилади із розширеним динамічним діапазоном, високою точністю та високим ступенем автоматизації. Розробка засобу вимірювання повного фазового зсуву з підвищеною точністю в ротаційному віскозиметрі зумовлена необхідністю точного вимірювання крутних моментів, що дає можливість дослідження різноманітних характеристик речовини без спотворення результатів вимірювань.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА ФАЗОЧАСТОТНОГО МЕТОДУ ТА ЗАСОБУ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ РОТАЦІЙНОГО ВІСКОЗИМЕТРА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок