Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГОВИЙ КОМПЛЕКС ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі підприємств поліграфічної галузі)

МАРКЕТИНГОВИЙ КОМПЛЕКС ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі підприємств поліграфічної галузі)

Назва:
МАРКЕТИНГОВИЙ КОМПЛЕКС ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі підприємств поліграфічної галузі)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,73 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА
СТОРОЖУК ІРИНА ІГОРІВНА
УДК 658.8:65.012.2
МАРКЕТИНГОВИЙ КОМПЛЕКС ПІДПРИЄМСТВА
(на прикладі підприємств поліграфічної галузі)
Спеціальність 08.00.04 – "Економіка та управління підприємствами"
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі маркетингу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор, академік АПН України
ПАВЛЕНКО Анатолій Федорович,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана,
ректор, завідувач кафедри маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
СТАРОСТІНА Алла Олексіївна,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка,
завідувач кафедри міжнародної економіки
кандидат економічних наук, доцент
Луцій Олександр Павлович,
Європейський університет, завідувач кафедри маркетингу
Захист відбудеться “20 вересня 2007 року о 16:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.03 Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-Г, ауд. 601.
Автореферат розісланий “15 серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор О.С. Федонін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з найважливіших нематеріальних активів підприємства є маркетинг, його як філософію управління можуть запроваджувати далеко не всі компанії. Маркетинг вітчизняної промисловості значно відстає від маркетингу споживчих товарів і послуг. Сучасний розвиток ринкових відносин, з його тенденцією до інтеграції у світову спільноту, призводить до появи на вітчизняному просторі висококонкурентних європейських товарів, новітніх технологій тощо. Щоб вистояти в боротьбі, вітчизняним виробникам необхідно вдосконалювати управлінські процеси на своїх підприємствах, приводити їх у відповідність до світових вимог. Запорукою успіху будь-якої організації є комплексне управління, ефективна організація маркетингової стратегічної та тактичної діяльності.
Проблема формування маркетингового комплексу промислового виробничого підприємства є надзвичайно важливою, оскільки належить до маркетингової тактичної діяльності, тобто повсякденного реального управління підприємством. В еволюцію концепції маркетингового комплексу значний внесок зробили наступні вчені: Дж. Каллітон, Нейл Борден, Джером МакКарті, Філіп Котлер, Джон Гейл, Кристофер Лавлок, Стенлі Паливода, Ван Вотершут та Ван ден Бюльт, В.І. Черенков. Водночас, в науковій літературі поки немає чіткого єдиного уявлення про склад та структуру маркетингового комплексу як економічної концепції. В світовій практиці більшість теоретичних положень щодо планування та управління маркетинговим комплексом залишаються дискусійними.
У дослідженні отримала подальший розвиток концепція маркетингового комплексу взагалі та у певному галузевому розрізі. Теоретичною основою роботи є положення і висновки, сформульовані в наукових фундаментальних працях вітчизняних і закордонних економістів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано у відповідності з планами науково-дослідних робіт Київського національного економічного університету за темою “Удосконалення маркетингової діяльності в умовах трансформаційної економіки” (номер державної реєстрації 0103V004765). Особисто автором поглиблено теоретичну концепцію, запропоновано фактори забезпечення ефективності за елементами маркетингового комплексу, розроблено структуру та модель оптимізації маркетингового комплексу поліграфічного підприємства, а також методику планування та оцінки ефективності роботи його збутового підрозділу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: МАРКЕТИНГОВИЙ КОМПЛЕКС ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі підприємств поліграфічної галузі)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок