Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОБАСТНІСТЬ ПРОЦЕСУ ЗНЕВОДНЕННЯ ТА ГРАНУЛЯЦІЇ В ГРАНУЛЯТОРІ З ПСЕВДОЗРІДЖЕНИМ ШАРОМ

РОБАСТНІСТЬ ПРОЦЕСУ ЗНЕВОДНЕННЯ ТА ГРАНУЛЯЦІЇ В ГРАНУЛЯТОРІ З ПСЕВДОЗРІДЖЕНИМ ШАРОМ

Назва:
РОБАСТНІСТЬ ПРОЦЕСУ ЗНЕВОДНЕННЯ ТА ГРАНУЛЯЦІЇ В ГРАНУЛЯТОРІ З ПСЕВДОЗРІДЖЕНИМ ШАРОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,88 KB
Завантажень:
284
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНІЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
СКЛАДАННИЙ Денис Миколайович
УДК 66.096.5:519.22:66.099.2
РОБАСТНІСТЬ ПРОЦЕСУ ЗНЕВОДНЕННЯ ТА ГРАНУЛЯЦІЇ В ГРАНУЛЯТОРІ З ПСЕВДОЗРІДЖЕНИМ ШАРОМ
05.17.08 – Процеси та обладнання хімічної технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі кібернетики хіміко-технологічних процесів Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: д.т.н., професор СТАТЮХА Геннадій Олексійович,
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри кібернетики хіміко-технологічних процесів.
Офіційні опоненти:
д.т.н., старший науковий співробітник ПЄТУХОВ Аркадій Дем’янович,
ВАТ “Український науково-дослідний і конструкторський інститут по розробці машин і устаткування для переробки пластичних мас, гуми і штучної шкіри” Міністерства промислової політики України, м. Київ, директор випробувального центру;
к.т.н., старший науковий співробітник ОРЛИК Володимир Миколайович,
Інститут газу Національної академії наук України, м. Київ, провідний науковий співробітник.
Провідна установа:
Національний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України, м. Львів, кафедра хімічної інженерії.
Захист відбудеться “_9_” червня 2003 р. о 14 годині 30 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.05 в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою 03056,
м. Київ, просп. Перемоги, 37, корпус 21, аудиторія 209
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці
ім. Г. Денисенка Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, 03056, м. Київ, просп. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий “_6_” травня 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, к.т.н., професор _____________ В.Я. Круглицька


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Важливою проблемою в світі та, зокрема, в Україні залишається переробка відходів хімічної промисловості на корисні для народного господарства продукти. Так рідкі стоки виробництва капролактаму та гумінові речовини, що знаходяться у відходах вугледобувної промисловості, можна попереробляти на високоякісні органо-мінеральні добрива. Процес переробки полягає у зневодненні та грануляції гетерогенної рідкої системи, що одержується на основі вищевказаних відходів. Одним з найбільш прогресивних методів такої переробки є проведення процесу в одну стадію в грануляторі з псевдозрідженим шаром.
При сучасних світових тенденціях до зростання споживання продукції різних галузей промисловості та екологічній ситуації гостро постає проблема раціонального використання в промисловому виробництві енергетичних та сировинних ресурсів з метою одержання максимальної кількості готового продукту заданої якості. При вирішенні цієї задачі важливу роль відіграє стабільність проведення хіміко-технологічних процесів. Оптимальними умовами проведення процесів все частіше вважаються такі, при яких не лише забезпечується високий вихід готового продукту та задана його якість, а й нечутливість цієї якості до факторів, що не піддаються контролю та керуванню, наприклад, природно-кліматичні, зміна складу сировини, помилки оператора або автоматичних систем керування, акустичні шуми, вібрації, пульсації в апараті, збої обладнання, тощо.
В сучасній промисловості основним методом стабілізації проведення процесу є встановлення додаткового обладнання, що призводить до збільшення капітальних затрат та виробничих площ і не завжди призводить до вирішення питання стабільного проведення процесу. Разом з тим можна досягти таких самих результатів шляхом керування технологічними факторами процесу. Робота є актуальною, оскільки присвячена вирішенню задачі пошуку робастних, тобто стійких до змін певних параметрів, умов проведення процесу зневоднення та грануляції гетерогенних систем у псевдозрідженому шарі з метою поліпшення якості гранульованого продукту шляхом оптимізації та стабілізації роботи апаратів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОБАСТНІСТЬ ПРОЦЕСУ ЗНЕВОДНЕННЯ ТА ГРАНУЛЯЦІЇ В ГРАНУЛЯТОРІ З ПСЕВДОЗРІДЖЕНИМ ШАРОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок