Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ КЕРІВНИКІВ ДО ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПОЗАШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ КЕРІВНИКІВ ДО ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПОЗАШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ КЕРІВНИКІВ ДО ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПОЗАШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,07 KB
Завантажень:
302
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЦЕНТРАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ АПН УКРАЇН
И


ЦЕНТРАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ АПН УКРАЇНИ
ВОЙЧУК ВЕРОНІКА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 379.811.1
ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ КЕРІВНИКІВ ДО ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПОЗАШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті проблем виховання Академії педагогічних наук України.
Науковий керівник доктор педагогічних наук
Пустовіт Григорій Петрович,
старший науковий співробітник,
Відділення теорії та історії педагогіки
АПН України, учений секретар, м. Київ;
Офіційні опоненти доктор педагогічних наук, професор
Пікельна Валерія Семенівна,
Криворізький державний педагогічний університет, професор кафедри педагогіки і методики трудового навчання;
кандидат педагогічних наук, доцент
Биковська Олена Володимирівна,
Національний педагогічний університет
ім. М.П.Драгоманова, доцент кафедри теорії та методики професійного навчання.
Провідна установа Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка, кафедра педагогіки, Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться 15 червня 2006 року о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.455.01 в Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти АПН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Артема 52-А, корпус 3, аудиторія 20.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти АПН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Артема 52-А, корпус 3.
Автореферат розісланий 15 травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С.Снісаренко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Позашкільна освіта і виховання як складова системи безперервної освіти України сьогодні знаходиться на етапі якісного оновлення, пошуку шляхів розвитку як системи в цілому, так і окремих позашкільних навчальних закладів.
Важливим напрямом модернізації управління освітою, визначеним Національною доктриною розвитку освіти України у ХХІ столітті, є перехід від оперативного до програмно-цільового управління, що забезпечує налагодження високопрофесійного наукового, аналітичного і прогностичного супроводу управлінських рішень. За такого підходу набувають актуальності проблеми наукового обґрунтування теоретико-методологічних положень програмно-цільового управління позашкільними навчальними закладами та визначення необхідних умов для їх впровадження в практичну діяльність цих закладів.
Аналіз вітчизняних і зарубіжних філософських, соціологічних, управлінських джерел дає підстави для висновку про ґрунтовний рівень розробки основних положень теорії і методології управління соціальними системами. Серед них роботи В.Афанасьєва, А.Аганбєгяна, А.Берга, І.Блауберга, М.Вебера, І.Герчикової, Д.Гвішіані, В.Кноррінга, І.Ладенко, А.Маслоу, М.Мескона, Г.Слезінгера, О.Столбова, Ф.Тейлора, А.Файоля, М.Фоллет, Ф.Хміля, Г.Щекіна та ін.
Науково-теоретичні та організаційно-прикладні основи управлінської діяльності керівника загальноосвітнього навчального закладу достатньо розроблені та висвітлені в роботах: Є.С.Березняка, В.І.Бондаря, Ю.В.Васильєва, Л.І.Даниленко, М.М.Дарманського, Г.А.Дмитренка, Г.В.Єльникової, О.І.Зайченко, Л.М.Калініної, Н.Л.Коломінського, Н.І.Кондакова, Ю.А.Конаржевського, В.І.Маслова, Н.М.Островерхової, В.В.Олійника, В.С.Пікельної, М.М.Поташніка, П.В.Худоминського, Г.І.Шамової та ін.
Водночас сучасний етап розвитку позашкільної освіти характеризується незначною кількістю наукових досліджень, що розкривають теоретико-методологічні та організаційно-прикладні засади наукового управління позашкільними навчальними закладами. У більшості своїй наукові праці в галузі позашкільної освіти і виховання спрямовано на дослідження психолого-педагогічних проблем організації навчально-виховного процесу в умовах позашкільного навчального закладу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ КЕРІВНИКІВ ДО ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПОЗАШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок