Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Обґрунтування параметрів і режимів роботи стрічкового змішувача гідроприводної штукатурної станції

Обґрунтування параметрів і режимів роботи стрічкового змішувача гідроприводної штукатурної станції

Назва:
Обґрунтування параметрів і режимів роботи стрічкового змішувача гідроприводної штукатурної станції
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,45 KB
Завантажень:
23
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Міністерство освіти і науки України
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Ващенко Костянтин Миколайович
УДК 693.546.3.002.51
Обґрунтування параметрів і режимів роботи
стрічкового змішувача
гідроприводної штукатурної станції
05.05.02 – Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Онищенко Олександр Григорович,
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, завідувач кафедри будівельних машин та обладнання.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Назаренко Іван Іванович,
Київський національний університет будівництва
та архітектури, завідувач кафедри машин і обладнання
технологічних процесів;
доктор технічних наук, професор
Маслов Олександр Гаврилович,
Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського,
завідувач кафедри основ конструювання машин і
технологічного обладнання.
Захист відбудеться 18 жовтня 2007 року, о 13.30, на засіданні спеціалізованої вченої ради К 44.052.01 Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24 (зала засідань – аудиторія 218).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою:
36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий 17 вересня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
канд. техн. наук, доцент М.П. Нестеренко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Під час будівництва, реконструкції та ремонту будівель, а також у будівельній індустрії використовується велика кількість будівельних опоряджувальних машин і механізмів, які застосовуються для механізації ручних робіт у процесі виконання операцій обробки поверхонь будівельних конструкцій. Серед опоряджувальних робіт особливою трудомісткістю відзначаються штукатурні роботи. У сучасних умовах штукатурний розчин доставляється на будівельний об'єкт, головним чином, із розчинних вузлів самоскидами, у зв'язку із чим розчинна суміш за період транспортування частково втрачає свої властивості внаслідок витікання води із частиною цементу і потребує доведення до товарної якості (шляхом додавання необхідних компонентів) та побудження, тобто перемішування, під час використання. Ці технологічні операції виконуються за допомогою змішувальних пристроїв у бункері штукатурної станції.
На даний час у будівельних організаціях України застосовують штукатурні станції різних конструкцій, але більшість їх тією або іншою мірою не задовольняє вимог сучасної технології нанесення будівельних розчинів. Тому проблема підвищення ефективності даного виду технологічного обладнання та його робочих процесів є актуальною і може бути розв'язана шляхом дослідження характеру взаємодії розчинної суміші з робочим органом змішувача. Створення на цій основі гідроприводної штукатурної станції, обладнаної поворотним бункером із стрічковим змішувачем, який забезпечує високопродуктивне комплексно-механізоване виконання штукатурних робіт, максимальну однорідність та необхідну консистенцію розчинів за умови зниження енергоспоживання, є актуальним для будівельної галузі та для будівельного машинобудування в цілому.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема даної дисертаційної роботи включена до тематики наукових досліджень Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за держбюджетними НДР №57/02 "Розроблення та дослідження гідроприводної штукатурної станції нового покоління з поворотним бункером і дистанційно регульованим диференціальним гідроприводним розчинонасосом" (номер державної реєстрації 0102 U ) та №62/04 "Розроблення та впровадження у будівельне виробництво малоопераційної комплексно-механізованої технології виконання опоряджувальних робіт" (номер державної реєстрації 0104 ), затвердженими Міністерством освіти і науки, й відповідає напряму наукових досліджень кафедри будівельних машин та обладнання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Обґрунтування параметрів і режимів роботи стрічкового змішувача гідроприводної штукатурної станції

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок