Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ПРОФІЛАКТИКА АНОМАЛІЙ ПОЛОГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ЖІНОК З ІНТРААМНІАЛЬНИМ ІНФІКУВАННЯМ

ПРОФІЛАКТИКА АНОМАЛІЙ ПОЛОГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ЖІНОК З ІНТРААМНІАЛЬНИМ ІНФІКУВАННЯМ / сторінка 4

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА АНОМАЛІЙ ПОЛОГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ЖІНОК З ІНТРААМНІАЛЬНИМ ІНФІКУВАННЯМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,80 KB
Завантажень:
353
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

Для лабораторної діагностики цитомегаловірусної і герпесвірусної інфекції використовували експрес-метод з імуноферметною тест-системою та серологічні методи, які засновані на виявленні антигенів вірусу простого герпесу (С. С. Вашукова, 1997).
До мікроскопічних методів дослідження входила світлова та люмінесцентна мікроскопія одержаного матеріалу. З метою діагностики гонорейної, трихомонадної, хламідійної, мікоплазмової, уреплазмової інфекції та визначення антибіотикочутливості виконували культуральні дослідження.
Матеріалом для дослідження були: венозна кров, слиз цервікального каналу, сеча та слина.
Ехографічні та доплерометричні дослідження були виконані на ультразвукових апаратах „Phillips” та „Tochiba”. Визначалися кількість і тривалість дихальних рухів плода, рухова активність плода, тонус плода, структура плаценти та ступінь її зрілості, об’єм навколоплодових вод. Отримані дані аналізували відповідно до шкали оцінки функціонального стану фетоплацентарної системи (Г. М. Савельева и соавт., 2000). Виходячи з принципів користування даною шкалою, кожний із досліджуваних показників біофізичного профілю плода оцінювали балами від 5 до 0 у залежності від ступеня порушення його стану. Отриманий при цьому розрахунку індекс відповідав ехографічним ознакам того або іншого ступеня вираженості ПН на момент дослідження.
Доплерометричні дослідження кровообігу у функціональній системі “мати-плацента-плід” проводили на тому ж апараті, що дозволило одержати зображення досліджуваної судини з наступною реєстрацією доплерограм. Визначали індекс резистентності і систоло-діастолічне відношення. Дослідження кровотоку робили в артерії пуповини, правій і лівій маткових артеріях, середній мозковій артерії плода. Використовували запропоновані А. Н. Стрижаковим та співавт. (2000) діагностичні критерії порушень кровообігу у функціональній системі “мати-плацента-плід” у 3 триместрі вагітності. Доплерометричні дослідження робили в стандартних умовах у період апное і рухового спокою плода.
За допомогою кардіотокографічних досліджень на фетальних моніторах Hewlett Packard “Series 50” вивчалися такі параметри скорочувальної діяльності матки: базальний тонус матки у мм.рт.ст.; інтенсивність переймів у мм.рт.ст.; частота переймів за 10 хвилин; маткова активність – одиниця виміру, рівна добутку інтенсивності на частоту скорочень матки – одиниця Монтевідео (ОМ). Крім того, розраховували фазу переймів, період скорочення, період розслаблення, тривалість маткового циклу у секундах (В. Н. Серов та співавт., 2000).
Функціональний стан плацентарного комплексу оцінювали радіоімунологічним методом (О. Г. Резніков 2000) на підставі вивчення вмісту основних гормонів.
Морфологічне дослідження плаценти включало вивчення її маси, розмірів, візуальної оцінки інфарктів, крововиливів, ділянок обвапнення, стану пуповини і плодових оболонок (Т. В. Ивановская, Л. В. Леонова 1989, В. А. Цинзерменг,
В. Ф. Мельникова ). За допомогою світлового мікроскопа “Цейс” і стереометричної сітки при збільшенні у 160 і 320 разів визначали фракційний склад плаценти, який враховували в єдиному показнику. Абсолютні параметри термінальних ворсин і судин одержували за допомогою вимірювальної лінійки відкаліброваної за окуляром-мікрометром й об’єкт-мікрометру для кожного збільшення. Морфометрію здійснювали за А. П. Міловановим та А. І. Брусіловським (1999).
Математичні методи дослідження були виконані згідно з рекомендаціями О. П. Мінцера (2002) з використанням комп’ютера “Pentium-IV”. Достовірність відміни середніх пар обчислювалась за критеріями Ст’юдента та Фішера з використанням програми KVars. Графіки оформлювали за допомогою програм “Microsoft Excel 2003”.
Результати досліджень та їх обговорення. Клінічний перебіг вагітності і пологів у жінок з інтраамніальним інфікуванням є предметом чисельних досліджень як у нас в країні, так і за кордоном (Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА АНОМАЛІЙ ПОЛОГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ЖІНОК З ІНТРААМНІАЛЬНИМ ІНФІКУВАННЯМ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок