Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ І ДОХОДІВ ПІДПРИЄМСТВ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ І ДОХОДІВ ПІДПРИЄМСТВ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ І ДОХОДІВ ПІДПРИЄМСТВ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,15 KB
Завантажень:
24
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
національний НАУКОВИЙ ЦЕНТР
«ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ»
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
КНЯЗЄВА Оксана Володимирівна
УДК 657:639.3
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ І ДОХОДІВ ПІДПРИЄМСТВ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА
08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
економічних наук
Київ - 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Шевчук Володимир Олександрович
Державна академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України, перший проректор
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Ткаченко Надія Марківна
Національний університет харчових технологій Міністерства освіти і науки України, професор кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Замула Ірина Валеріївна
Житомирський державний технологічний університет Міністерства освіти і науки України, докторант кафедри бухгалтерського обліку і контролю
Захист відбудеться «11» червня 2008 р. о 13 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.350.02 в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх, к.317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, к.212.
Автореферат розісланий «7» травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник Н.Л. Жук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Рибна галузь має важливе значення для економіки України. Однак у рибному господарстві спостерігається спад обсягів виробництва та зниження його потенціалу. Руйнування внутрішньогалузевих зв’язків обумовили зміни у господарську механізмі підприємств.
Для виходу рибної галузі з кризи, зниження витрат на підприємствах рибного господарства в умовах зміни господарських зв’язків і розвитку ринкових відносин необхідно впроваджувати нові методи і засоби управління виробничо-господарською діяльністю. Виникла об’єктивна необхідність орієнтації обліку на потреби внутрішніх користувачів, впровадження управлінського обліку та внутрішньогосподарського контролю, які дозволяють посилити інформаційно-аналітичні функції бухгалтерського обліку, оперативно виявляти та попереджувати негативні явищі у господарській діяльності. При цьому важливими показниками, які характеризують ефективність діяльності підприємств рибної галузі, є витрати і доходи.
Питання обліку та контролю витрат і доходів розглядалися у працях відомих українських вчених: М.Т.Білухи, О.С.Бородкіна, Ф.Ф.Бутинця, Б.І.Валуєва, А.М.Герасимовича, С.Ф.Голова, З.В.Гуцайлюка, Н.І.Дорош, І.В.Замули, Г.Г.Кірейцева, М.В.Кужельного, В.О.Ластовецького, В.Г.Лінника, Ю.Я. Литвина, Л.В.Нападовської, Н.Л. Правдюк, М.С. Пушкаря, П.Т. Саблука, В.К. Савчука, В.В. Сопка, Н.М. Ткаченко, Б.Ф.Усача, М.Г.Чумаченка та інших. Серед зарубіжних авторів ці проблеми досліджені у наукових працях П.С.Безруких, І.М.Бєлого, М.А.Вахрушиної, К.Друрі, В.Б.Івашкевича, Б.Нідлза, В.Ф.Палія, Т.Скоуна, В.Я.Соколова, Дж.Фостера, Ч.Хорнгрена та А. Яругової.
Віддаючи належне розробкам цих вчених, слід відзначити, що у переважній більшості їх дослідження спрямовані на розроблення загальної методології бухгалтерського обліку та контролю витрат і доходів, і не враховують специфічних умов господарювання підприємств рибної галузі України.
Методика бухгалтерського обліку і контролю лише тоді має цінність, коли вона носить прикладний характер, тобто адаптована під особливості господарювання підприємств конкретної галузі економіки. Отже, питання розроблення методики обліку та контролю витрат і доходів підприємств рибного господарства є актуальним і має як практичне, так і теоретичне значення.
Тому виникає необхідність подальшого пророблення теоретичних і методичних питань та надання практичних рекомендацій з організації та ведення бухгалтерського обліку і контролю витрат і доходів з урахуванням організаційно-технологічних особливостей підприємств рибного господарства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИТРАТ І ДОХОДІВ ПІДПРИЄМСТВ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок