Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ та РОЗВИТОК МЕРЕЖІ ПІДПРИЄМСТВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТУРИЗМУ в КРИМУ

ФОРМУВАННЯ та РОЗВИТОК МЕРЕЖІ ПІДПРИЄМСТВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТУРИЗМУ в КРИМУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ та РОЗВИТОК МЕРЕЖІ ПІДПРИЄМСТВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТУРИЗМУ в КРИМУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,94 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІти І НАУКИ УКРАЇНИ
Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського
ВЕРШИЦьКИЙ АНДРІЙ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
УДК 379.854:65.016.1(477-74)
ФОРМУВАННЯ та РОЗВИТОК МЕРЕЖІ ПІДПРИЄМСТВ
АВТОМОБІЛЬНОГО ТУРИЗМУ в КРИМУ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Сімферополь – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі менеджменту і маркетингу в Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Подсолонко Володимир Андрійович, Таврійський національний університет ім. В.І. Вернадського, завідувач кафедри менеджменту і маркетингу
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор
В'юн Валентин Георгійович,
Миколаївський державний університет
ім. В.О.Сухомлинського Міністерства освіти і науки України, професор кафедри міжнародної економіки
кандидат економічних наук, доцент,
Дишловий Ігор Миколайович,
Кримський факультет фізичної культури, спорту і туризму Запорізького національного університету Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри менеджменту (м. Сімферополь)
Провідна установа: | Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, кафедра фінансів, контролінгу і зовнішньо-економічної діяльності (м. Харків)
Захист відбудеться “21” квітня 2006 р. о 13:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К52.051.06 у Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського за адресою: 95007, м. Сімферополь, пр. Академіка Вернадського, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Таврійського національного університету ім. В.И. Вернадського за адресою: 95007, м. Сімферополь, пр. Академіка Вернадського, 4.
Автореферат розісланий “20” березня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н., доцент Цьохла С.Ю.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Туризм є однією з найбільших і найдинамічніших галузей світової економіки, в багатьох країнах туризм став надійним джерелом поповнення бюджету, зайнятості населення, розв’язання багатьох соціально-економічних проблем. Кількість міжнародних прибуттів на туристських напрямах з 2002 по 2005 рік збільшилася на 100 мільйонів і склала в 2005 році 808 млн. чол. В абсолютних цифрах доходи від міжнародного туризму в 2004 році в світі досягли 623 мільярди доларів США.
Ринкова частка України в 2004 році складала 3,8 % міжнародних туристських прибуттів в Європі, при цьому ринкова частка доходів України від міжнародного туризму складала лише 0,3 %. Це якнайменший показник серед європейських країн. Дохід від міжнародного туризму на 1 мешканця України складає 24,0 дол. США.
У 2005 році кількість туристів, що прибули до Криму, склала 5,19 млн. чол., з них організованих туристів - 1,14 млн. чол.; частка бюджетних надходжень у 2001-2004 роках від курортно-рекреаційних і туристських підприємств Автономної Республіки Крим складала 7,5-9 % від надходжень до бюджетів всіх рівнів. Кількість туристів, що відвідали АР Крим у 2005 році, в 2,6 рази перевищила чисельність населення республіки, проте бюджетні надходження від курортно-рекреаційних і туристських підприємств на 1 мешканця республіки склали тільки 86,2 грн. В Автономній Республіці Крим у курортно-рекреаційних і туристських підприємствах зайнято менше 4 відсотків працездатного населення.
Таким чином, проблемною ситуацією є низька ефективність функціонування туризму в Криму. Однією з причин розвитку проблемної ситуації є низький рівень організації туризму, в 2005 році організований туризм складав лише 22 % від загального числа туристів в АР Крим.
У цих умовах гостро стоїть задача підвищення ефективності функціонування туризму в Україні і Криму, обґрунтовування стратегічних напрямів розвитку туризму загалом і окремих його видів зокрема. У світі 45 % міжнародних поїздок здійснюється автомобільним транспортом. Автомобільний туризм є одним із популярних і традиційних для Криму видів туризму.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ та РОЗВИТОК МЕРЕЖІ ПІДПРИЄМСТВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТУРИЗМУ в КРИМУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок