Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА шляхів І МЕТОДИКИ ПРОЕКТУВАННЯ ТА БІОМЕХАНІЧНОГО обґрунтування НАКІСТКОВИХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ОСТЕОСИНТЕЗУ

РОЗРОБКА шляхів І МЕТОДИКИ ПРОЕКТУВАННЯ ТА БІОМЕХАНІЧНОГО обґрунтування НАКІСТКОВИХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ОСТЕОСИНТЕЗУ

Назва:
РОЗРОБКА шляхів І МЕТОДИКИ ПРОЕКТУВАННЯ ТА БІОМЕХАНІЧНОГО обґрунтування НАКІСТКОВИХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ОСТЕОСИНТЕЗУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,90 KB
Завантажень:
386
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний університет „Львівська політехніка”
Стебліна Катерина Василівна
УДК: 616.71–77:669.14.018.8
РОЗРОБКА шляхів І МЕТОДИКИ ПРОЕКТУВАННЯ
ТА БІОМЕХАНІЧНОГО обґрунтування НАКІСТКОВИХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ОСТЕОСИНТЕЗУ
05.11.17 – біологічні та медичні прилади і системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі загальної фізики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Шайко-Шайковський Олександр Геннадійович,
Чернівецький національний університет,
професор кафедри загальної фізики.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Сторчун Євген Володимирович,
Національний університет „Львівська політехніка”,
професор кафедри „Електронні засоби
інформаційно-комп’ютерних технологій”
доктор технічних наук, професор
Лисенко Олександр Миколайович,
НТУУ „Київський політехнічний інститут”
завідувач кафедри конструювання
електронно-обчислювальної апаратури
Захист відбудеться „11” червня 2008 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.10 в Національному університеті „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 2, 218 ауд., 11 навчальний корпус.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного університету „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий „07” травня 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Бондарєв А.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вимоги часу, сучасні наукові досягнення визначають рівень медичних технологій лікування пошкоджень та переломів довгих кісток. Проте, прискорені темпи розвитку сучасної промисловості призвели до різкого зростання побутового, дорожнього та виробничого травматизму.
Низька ефективність консервативного лікування іммобілізаційними та функціональними методами надала поштовх до розвитку оперативних методів у лікуванні переломів довгих кісток. Консервативні методи лікування (скелетне витяжіння, гіпсова пов’язка) застосовують все менше: лише в тих випадках, коли немає можливості здійснити оперативні способи втручання або в силу відповідних медичних показань.
За думкою великої кількості ортопедів-травматологів сучасний остеосинтез повинен бути біологічним, лікування повинно проводитись в режимах максимально сприятливих для організму, що суттєво скорочує терміни зрощення відламків та хід репаративних процесів в цілому. Однією з основних вимог при остеосинтезі різних типів переломів довгих кісток є вибір найбільш щадних шляхів та методик лікування. Це спонукає науковців до пошуку нових методів та технологій лікування переломів довгих кісток кінцівок та їх наслідків. Одним з напрямків цих пошуків став накістковий остеосинтез.
Лікування переломів та пошкоджень кісток опорно-рухового апарату, якомога швидке повернення постраждалих внаслідок нещасних випадків, побутового та виробничого травматизму, автотранспортних пригод тощо до активного способу життя, повноцінної діяльності – важлива медична та соціальна задача. Її вирішення можливе лише при об’єднанні зусиль спеціалістів медичного та інженерно-технічного профілю.
Згідно з літературними даними, в 15 областях України у 2004р. зареєстровано 102926 переломів кісток кінцівок, серед яких діафізарних – 49952 випадки, або 48,5%. За статистичними даними, переломи кісток кінцівок склали у 2004р. 23,7% від загального числа травм опорно-рухового апарату, з них верхніх кінцівок – 13,87%, нижніх – 9,83%. За даними Державної статистичної звітності щороку в Україні реєструється близько 2 млн. травм. Рівень загального травматизму утримується приблизно на одному рівні, коливаючись у межах від 468,0 в 2002р. до 485,5 у 2003р. і до 477,0 – в 2004р. Лише за 10 місяців 2004р. матеріальні збитки суспільства від загибелі та травм людей склали 11,8 млрд. грн. Протягом останніх 20-25 років травми та хвороби опорно-рухової системи стабільно займають третє-четверте місце в структурі первинної інвалідності дорослого населення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗРОБКА шляхів І МЕТОДИКИ ПРОЕКТУВАННЯ ТА БІОМЕХАНІЧНОГО обґрунтування НАКІСТКОВИХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ ОСТЕОСИНТЕЗУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок