Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РОЗВИТКУ ФУНКЦІЙ КЕРІВНИКА (НА ПРИКЛАДІ ВИРОБНИЧИХ ОРГАНІЗАЦІЙ)

МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РОЗВИТКУ ФУНКЦІЙ КЕРІВНИКА (НА ПРИКЛАДІ ВИРОБНИЧИХ ОРГАНІЗАЦІЙ)

Назва:
МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РОЗВИТКУ ФУНКЦІЙ КЕРІВНИКА (НА ПРИКЛАДІ ВИРОБНИЧИХ ОРГАНІЗАЦІЙ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,68 KB
Завантажень:
445
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Петряєв Олексій Олександрович
УДК: 658.012
МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РОЗВИТКУ ФУНКЦІЙ КЕРІВНИКА
(НА ПРИКЛАДІ ВИРОБНИЧИХ ОРГАНІЗАЦІЙ)
Спеціальність 08.06.01 - економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків-2005


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському національному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Дороніна Майя Степанівна
Харківський національний економічний університет,
завідувач кафедри соціології та психології управління
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Одінцова Галина Сергіївна
Харківський регіональний інститут державного
управління Національної академії державного управління при Президентові України, професор кафедри
державного управління та менеджменту
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Сумін Валентин Олександрович
Донецький національний технічний університет,
доцент кафедри менеджменту і господарського права
Провідна установа – Східноукраїнський національний університет
ім. Володимира Даля, кафедра менеджменту,
Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ
Захист відбудеться "28" квітня 2005 р. о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.055.01, у Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9-а.
Автореферат розісланий "26" березня 2005 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Т.С. Клебанова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У постіндустріальному суспільстві надійність діяльності виробничих організацій значною мірою зумовлюється розвитком менеджменту, який має орієнтуватися на нові механізми активізації трудової поведінки колективів, впровадження сучасних методів керівництва. Управлінська діяльність – специфічна за своїм змістом і функціями, забезпечення її ефективності безпосередньо залежить від розуміння тих рушійних сил, що створюють передумови її впорядкування та розвитку. На особливу увагу в ній заслуговує діяльність керівника – генератора ідей і головного регулятора творчої поведінки трудових колективів, забезпечення її відповідності ресурсам і цілям виробничих організацій.
Актуальність теми. Проблеми керівництва були і є предметом досліджень багатьох вітчизняних і зарубіжних вчених. Серед них: М. Мескон, М. Альберт, Ф. Хедоурі, Дж. В. Ньюстром, М.Армстронг, В.Веснін, М. Вудкок, Д. Френсис, В.Доблаєв, М.Дороніна, А. Єгоршин, В. Гриньова, А. Занковський, А. Карпов, В. Кнорринг, А. Леонтьєв, В. Машков, Г. Одінцова, В. Пугачов, В. Сумін, А.Урбанович.
Однак об’єктивне зростання ролі людських ресурсів у забезпеченні ефективності роботи виробничих організацій, зумовлена цим необхідність посилення соціалізації і психологізації менеджменту потребують уточнення сутності та змісту ролі керівника-лідера у досягненні результативності праці колективів, визначення умов і чинників формування та розвитку його потенціалу, виявлення ефективних засобів впливу на ефективність командної роботи. Ці й інші нерозв'язані проблеми керівництва зумовили вибір теми дисертації та її мету.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт Харківського національного університету за темами: "Управління розвитком економічного та соціального потенціалу" (номер державної реєстрації 0104U003842); "Розвиток управління поведінкою виробничої організації (методичні, теоретичні та практичні засади)" (номер державної реєстрації 0104U008654).
Метою дисертаційного дослідження є узагальнення і розвиток теоретичних засад, а також розроблення методичних рекомендацій з підвищення ефективності керівництва в сучасних умовах функціонування виробничої організації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ РОЗВИТКУ ФУНКЦІЙ КЕРІВНИКА (НА ПРИКЛАДІ ВИРОБНИЧИХ ОРГАНІЗАЦІЙ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок