Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЦНІСТЬ БЕТОННИХ ТА ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ ЗРІЗІ

МІЦНІСТЬ БЕТОННИХ ТА ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ ЗРІЗІ

Назва:
МІЦНІСТЬ БЕТОННИХ ТА ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ ЗРІЗІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,01 KB
Завантажень:
169
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПОЛТАВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
ПОГРІБНИЙ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 624.012.4:539.415
МІЦНІСТЬ БЕТОННИХ ТА ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ
ПРИ ЗРІЗІ
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі залізобетонних та кам’яних конструкцій Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент
Митрофанов Віталій Павлович,
доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Яременко Олександр Федорович,
завідувач кафедри будівельної механіки
Одеської державної академії будівництва і
архітектури
-
кандидат технічних наук, доцент
Рогоза Микола Єгорович,
доцент кафедри комп’ютерних технологій та інформаційних систем Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка
Провідна установа - Харківська державна академія міського
господарства
Міністерства освіти і науки України,
м.Харків.
Захист відбудеться “ 6 ” березня 2001 р. о 13 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Полтавського державного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий “ 1 ” лютого 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Семко О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Бетонні та залізобетонні елементи, що працюють на сприйняття зрізуючих сил, є досить розповсюдженими в практиці і значною мірою визначають витрати бетону й сталі при капітальному будівництві та реконструкції. До них належать шпонкові з’єднання (з’єднання ригелів з колонами й колон з фундаментами, горизонтальні та вертикальні стики стінових панелей, контактні шви збірно-монолітних конструкцій, стики плит оболонок між собою і бортовими елементами, стики плит перекриттів і покриттів), балкові та плитні конструкції в зоні дії поперечних сил, короткі елементи й інші. Тому розроблення вдосконаленої методики розрахунку міцності вказаних елементів має суттєве значення для зниження їх матеріалоємності, енергоємності і вартості.
Тема дисертаційної роботи пов’язана із розв’язанням відомого питання про опір бетону так званому “чистому зрізові”, дослідження якого почалося з 90-их років ХІХ століття. Сутність зазначеного питання полягає в пошуках “найбільш придатного” зразка для визначення вказаної характеристики опору бетону, в якому поверхня руйнування збігається з напруженим станом “чистого зрізу”. Було запропоновано понад 10 різноманітних зразків, але мета залишилася не досягнутою. Відомо близько 20 залежностей для визначення опору бетону зрізові, які відрізняються якісно і кількісно й мають частинний характер.
Використання великого різноманіття зразків для визначення опору бетону зрізові було пов’язано з необхідністю вирішення великого кола практичних задач міцності бетонних та залізобетонних елементів, які руйнуються у формі зрізу. Тому в практичному напрямі питання про опір зрізові зумовлює необхідність розроблення достатньо загальної методики розрахунку міцності бетонних та залізобетонних елементів різної форми, завантаження, складного неоднорідного напруженого стану, об’єднуючою рисою яких є руйнування шляхом зрізу по певній площині.
Вирішення названої задачі проводилося головним чином на основі емпіричного підходу. Але розрахункові залежності, одержані таким шляхом, мають обмежені області застосування, пов’язані з великими витратами матеріалів, праці й енергії, не завжди виявляють усі визначальні фактори міцності і тому не приводять до оптимальних конструктивних рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МІЦНІСТЬ БЕТОННИХ ТА ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ПРИ ЗРІЗІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок