Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: ВМІСТ МЕЛАТОНІНУ, ІЛ-8 ТА ІЛ-10 В ПЛАЗМІ КРОВІ ХВОРИХ НА ФІБРОМІАЛГІЮ: ЗВ’ЯЗОК З КЛІНІЧНИМИ ПРОЯВАМИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЮ ЛІКУВАННЯ

ВМІСТ МЕЛАТОНІНУ, ІЛ-8 ТА ІЛ-10 В ПЛАЗМІ КРОВІ ХВОРИХ НА ФІБРОМІАЛГІЮ: ЗВ’ЯЗОК З КЛІНІЧНИМИ ПРОЯВАМИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЮ ЛІКУВАННЯ / сторінка 11

Назва:
ВМІСТ МЕЛАТОНІНУ, ІЛ-8 ТА ІЛ-10 В ПЛАЗМІ КРОВІ ХВОРИХ НА ФІБРОМІАЛГІЮ: ЗВ’ЯЗОК З КЛІНІЧНИМИ ПРОЯВАМИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЮ ЛІКУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,21 KB
Завантажень:
380
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
– Київ, 2006. – С. 73-74. (Здобувачем особисто оцінено результати дослідження, зібрані та проаналізовані літературні джерела, підготовлено матеріали до друку).
10. Kolyadenko S.V., Stanislavchuk M.A. Melatonin level in patients with fibromyalgia syndrome // Rheumatology. – 2006. – Vol. 45(N1). – P. i108. (Здобувачем особисто зібрані та проаналізовані літературні джерела, підготовлено матеріали до друку).
АНОТАЦІЯ
Коляденко С.В. Вміст мелатоніну, ІЛ-8 та ІЛ-10 в плазмі крові хворих на фіброміалгію: зв’язок з клінічними проявами та ефективністю лікування. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.12 – ревматологія. – Донецький державний медичний університет ім. М.Горького МОЗ України, Донецьк, 2007.
Дисертацію присвячено визначенню рівнів МТ, прозапального інтерлейкіну-8 (ІЛ-8) та протизапального інтерлейкіну-10 (ІЛ-10), вивченню взаємозв’язків між біохімічними показниками та клініко-психологічними проявами у хворих на фіброміалгію, а також впливу МТ, флуоксетину та їх комбінації на основні клінічні та психологічні прояви фіброміалгії. Встановлено, що у хворих на ФМ має місце порушення циркадності продукції МТ зі значним зниженням його пікових концентрацій в плазмі крові хворих о 4-й годині ранку, зростання вмісту в плазмі крові ІЛ-8 та зниження, на рівні тенденції, ІЛ-10 з суттєвим зсувом співвідношення між ними в бік переважання прозапального ІЛ-8. Показано, що у пацієнтів з низькими піковими концентраціями МТ має місце значне порушення сну та поглиблення депресивних психологічних рис характеру. Доведено, що застосування флуоксетину у хворих з ФМ виявляє здатність максимально покращувати показники психологічного статусу, зменшувати синдром болю при цьому посилюючи окремі прояви інсомнії. Призначення МТ забезпечувало максимальний позитивний вплив на порушення сну, синдром втоми та нівелювало проінсомнічні ефекти флуоксетину при їх одночасному застосуванні.
Ключові слова: фіброміалгія, МТ, цитокіни, флуоксетин, біль.
АННОТАЦИЯ
Коляденко С.В. Содержание мелатонина, ИЛ-8 и ИЛ-10 в плазме крови больных с ФМ: связь с клиническими проявлениями и эффективностью лечения. – Рукопись.
Диссертация на соискание научной степени кандидата медицинских наук по специальности 14.01.12 – ревматология. – Донецкий государственный медицинский университет им. М.Горького МЗ Украины, Донецк, 2007.
Диссертация посвящена определению уровней мелатонина, провоспа-лительного интерлейкина-8 и противовоспалительного интерлейкина-10, изучению взаимосвязей между биохимическими показателями и клинико-психологическими проявлениями у больных с фибромиалгией, а также влиянию мелатонина, флуоксетина и их комбинации на основные клинические и психологические проявления основного заболевания. В клинике обследовано 92 больных с фибромиалгией. Диагноз фибромиалгии устанавливали на основе диагностических критериев Американской Коллегии Ревматологов (АКР, 1990). Контрольную группу составили 49 практически здоровых человек. В исследовании использовались такие лекарственные средства как Вита-мелатонин в дозе 3 мг (ЗАО „Киевский витаминный завод”, Украина), флуоксетин в дозе 20 мг („КМП”, Украина). Установлено, что основными клиническими проявлениями фибромиалгии у обследованных нами пациентов являются сильный болевой синдром, который имеет ноющий, разлитой, монотонный характер и вызывает чувство разбитости; синдром усталости, который встречался практически у всех больных ФМ, потеря функциональной способности; нарушения сна в виде неудовлетворенности ночным сном, проблем с засыпанием, ночными пробуждениями, ранними пробуждениями, неприятными сновидениями, сохранением усталости после пробуждения, дневной сонливостью и неприятными ощущениями во время сна.
Показано, что у больных с ФМ имеет место нарушение циркадности продукции мелатонина, проявляющееся в значительном снижении пиковых концентраций мелатонина в 4 часа утра при тенденции к снижению мелатонина в 8 часов утра.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ВМІСТ МЕЛАТОНІНУ, ІЛ-8 ТА ІЛ-10 В ПЛАЗМІ КРОВІ ХВОРИХ НА ФІБРОМІАЛГІЮ: ЗВ’ЯЗОК З КЛІНІЧНИМИ ПРОЯВАМИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЮ ЛІКУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок