Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧИХ УСТАНОВ ВІДКРИТОГО ТИПУ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧИХ УСТАНОВ ВІДКРИТОГО ТИПУ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧИХ УСТАНОВ ВІДКРИТОГО ТИПУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,20 KB
Завантажень:
377
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Гулак Олена Василівна
УДК 343.81: 334
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ
ПІДПРИЄМСТВ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧИХ УСТАНОВ ВІДКРИТОГО ТИПУ
12.00.07 – адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному аграрному університеті Кабінету Міністрів України
Науковий керівник – доктор юридичних наук, професор,
заслужений юрист України
ШКАРУПА Віктор Костянтинович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри адміністративного
та фінансового права
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
ПЄТКОВ Валерій Петрович,
Кіровоградський юридичний інститут
Харківського національного
університету внутрішніх справ,
начальник
кандидат юридичних наук, доцент
БАКЛАН Олег Володимирович,
Національний авіаційний університет,
доцент кафедри адміністративного права
Захист відбудеться 28 лютого 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.004.16 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, корп. 3, к. 65
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 13, корп. 4, к. 28
Автореферат розісланий 24 січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Артеменко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Вітчизняна кримінально-виконавча система (далі – КВС) обрала новий, дещо інший організаційно-правовий шлях, тісно пов’язаний з міжнародними правовими та соціально-етичними нормами, з концепцією прав людини. Така зміна потребує не лише нових підходів до проблем її діяльності, але й нового змісту та стилю наукового дослідження функціонування КВС та визначення концептуальних адміністративних засад їх реалізації.
Виправна система України знаходиться на шляху пошуку нових механізмів управління, які б змогли найорганічніше поєднати кримінально-виконавчі імперативи та заходи ресоціалізуючого характеру, особливо це стосується виробничої сфери, яка заповнює більшість часу засуджених під час відбування покарання.
Незважаючи на складність та важливість поставлених завдань, вітчизняна КВС перебуває поза увагою багатьох державних і громадських інститутів. Відсутні прогноз і наукове обґрунтування процесів, що відбуваються в установах виконання покарань (далі – УВП), залишається невизначеною державна політика щодо вироблення організаційно-правових засад їх діяльності.
Аналіз функціонування УВП на сучасному етапі розвитку нашої держави свідчить про недосконалість їх організаційно-правового забезпечення. Особливо відчутною вона є у діяльності виробничого комплексу цих установ.
Зважаючи на те, що УВП є суб’єктами не лише кримінально-виконавчих, але й адміністративно-правових правовідносин, ефективна організація діяльності їх підприємств є важливою складовою удосконалення державної політики у сфері функціонування виправної системи України загалом.
Актуальності темі дослідження додає розпорядження Президента України „Про заходи щодо реформування Державної кримінально-виконавчої служби України” (21.05.2007 р.), метою якого є підвищення ефективності державної політики у сфері виконання кримінальних покарань, удосконалення діяльності усіх її сфер та формування у громадськості належного розуміння значення установ, які виконують кримінальне покарання.
Зосередивши увагу на організаційно-правових засадах діяльності підприємств нового для вітчизняної виправної системи інституту (установ відкритого типу), ми спробували довести необхідність ефективного виконання ними завдань, конструктивно використовуючи управлінський потенціал у сфері забезпечення засуджених до обмеження волі робочими місцями та надання їм професійних вмінь і навичок, залучаючи до виправного процесу усю свідому громадськість та органи державної влади і місцевого самоврядування.
В актуальності теми дисертації переконує ступінь наукової розробки проблематики дослідження, оскільки комплексного вивчення організаційно-правових засад діяльності підприємств кримінально-виконавчих установ відкритого типу (далі – КВУВТ) в Україні в контексті науки адміністративного права не проводилося.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧИХ УСТАНОВ ВІДКРИТОГО ТИПУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок