Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА ЗАСОБІВ ОБЕЗПИЛЮВАННЯ НА ЦЕМЕНТНИХ ЗАВОДАХ ЙОРДАНІЇ

ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА ЗАСОБІВ ОБЕЗПИЛЮВАННЯ НА ЦЕМЕНТНИХ ЗАВОДАХ ЙОРДАНІЇ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА ЗАСОБІВ ОБЕЗПИЛЮВАННЯ НА ЦЕМЕНТНИХ ЗАВОДАХ ЙОРДАНІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,78 KB
Завантажень:
238
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
КРИВОРІЗЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
На правах рукопису
ВРЕЙКАТ АБДЕЛЬ КХАЛЕХ ІБРАГІМ
УДК 628.511.666.94
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА ЗАСОБІВ
ОБЕЗПИЛЮВАННЯ НА ЦЕМЕНТНИХ ЗАВОДАХ
ЙОРДАНІЇ
Спеціальність 05.26.01 –"Охорона праці"
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Кривий Ріг – 1999
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донбаському гірничо-металургійному інституті, Міністерства освіти України
Науковий керівник– | кандидат технічних наук, доцент
Давиденко Володимир Андрійович
Донбаський гірничо-металургійний інститут,
завідувач кафедри
Офіційні опоненти– | доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Швидкий Микола Іванович,
Український державний науково-дослідний інститут безпеки праці та екології у гірничорудній та металургійній промисловості, директор
Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Храмцов Володимир Олексійович,
Криворізьке відділення морської геології і осадочного рудоутворення НАН України, заступник начальника відділу
Провідна установа– | Інститут геотехнічної механіки (ІГТМ) НАН України
м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться « 25 » червня 1999 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.09.052.02 в Криворізькому технічному університеті за адресою: 342002,
м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Криворізького технічного університету
(342002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37).
Автореферат розісланий "22" травня 1999 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, професор _______________________________ Фаустов Г.Т.


Загальна характеристика роботи
Актуальність роботи. Цементна промисловість належить до низки галузей, небезпечних за пиловим чинником. На цементних заводах Йорданії, завдяки запровадженню високоефективних пиловловлюючих комплексів, які мають електрофільтри, рукавні фільтри, циклони та ін., в 1989 році концентрації пилу на робочих місцях не перевищували регламентованих рівнів.
В останні роки через збільшення попиту на цемент як в Йорданії, так і в сусідніх країнах Близького Сходу, були проведені заходи, щодо інтенсифікації виробничих процесів на Аль–Фукайському та Аль–Рашадійському цементних заводах. Внаслідок цього різко збільшилось виробництво цементу порівняно з 1989 роком. У 1997 році в Йорданії вироблялося вже близько 4 млн. т цементу.
В умовах майже триразового збільшення обсягів цементу, що вироблявся, природно, збільшився рівень пиловиділення в робочі зони заводів. І, якщо в цехах та на дільницях, які мали організовані джерела викидів пилу, запиленість хоч і підвищилась, але не перевищила ГДК, то у виробничих підрозділах з неорганізованими джерелами викидів, де засоби знепилювання відсутні (цех готової продукції та дільниця транспортування сировини), концентрації пилу перевищили ГДК у 5 разів і більше.
Актуальність роботи в умовах, що склалися, обумовлена необхідністю вдосконалення існуючих і створення нових високо ефективних засобів пилоподавлення, дозволяючих зменшити концентрації пилу до рівня, який виключає можливість виникнення пневмоконізонебезпечних ситуацій у підрозділах цементних заводів з неорганізованими джерелами викидів в умовах інтенсифікації виробництва.
Мета роботи полягає у створенні нормальних санітарно–гігієнічних умов праці на робочих місцях виробничих підрозділів цементних заводів Йорданії з неорганізованими джерелами пиловиделення.
Ідея роботи полягає у відсмоктуванні і осіданні дрібнодисперсного пилу вихровими пиловловлювачами у місцях його утворення.
Наукові положення, що виносяться на захист:
1. Встановлені залежності концентрації пилу від швидкості вітру на різній відстані від кар’єру, а для цеху готової продукції встановлено залежність зниження концентрації пилу в повітрі відносно відстані від джерела пилоутворення.
2. Визначені закономірності формування пилового стану й розповсюдження пилових потоків в умовах богатоосередкового пилоутворення в цеху готової продукції.
3. Ефективність пиловловлювання до 91,2–95,7% в цеху готової продукції в місцях скидування мішків цементу з конвейєра досягається шляхом всмоктування пилового факелу (з циклічністю викиду 6 с) пиловловлюючим апаратом з подачею пилоповітряного потоку у вихровий пиловловлювач, в якому вторинний газ подається через сопла під кутом 25–270, а лопатки завихрювача встановлені під кутом 450 при співвідношенні розходу вторинного газу до первинного рівному 0,6.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ТА РОЗРОБКА ЗАСОБІВ ОБЕЗПИЛЮВАННЯ НА ЦЕМЕНТНИХ ЗАВОДАХ ЙОРДАНІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок