Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ ЕХІНАЦЕЇ КОМПОЗИТУМ І КОЕНЗИМУ КОМПОЗИТУМ НА ОРГАНІЗМ ІНТАКТНИХ ТА ХВОРИХ НА КАТАРАЛЬНУ БРОНХОПНЕВМОНІЮ ТЕЛЯТ

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ ЕХІНАЦЕЇ КОМПОЗИТУМ І КОЕНЗИМУ КОМПОЗИТУМ НА ОРГАНІЗМ ІНТАКТНИХ ТА ХВОРИХ НА КАТАРАЛЬНУ БРОНХОПНЕВМОНІЮ ТЕЛЯТ

Назва:
ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ ЕХІНАЦЕЇ КОМПОЗИТУМ І КОЕНЗИМУ КОМПОЗИТУМ НА ОРГАНІЗМ ІНТАКТНИХ ТА ХВОРИХ НА КАТАРАЛЬНУ БРОНХОПНЕВМОНІЮ ТЕЛЯТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,11 KB
Завантажень:
253
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ та БІОТЕХНОЛОГІЙ
ІМЕНІ С.З.ҐЖИЦЬКОГО
НАЙДІЧ
ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 619:615:619:616.24-002:636.21
ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ ЕХІНАЦЕЇ КОМПОЗИТУМ І КОЕНЗИМУ КОМПОЗИТУМ НА ОРГАНІЗМ ІНТАКТНИХ ТА ХВОРИХ
НА КАТАРАЛЬНУ БРОНХОПНЕВМОНІЮ ТЕЛЯТ
16.00.04 – ветеринарна фармакологія та токсикологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата ветеринарних наук
Львів-2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: доктор ветеринарних наук, професор
Чубов Юрій Олександрович,
Одеський державний аграрний університет,
завідувач кафедри внутрішніх хвороб тварин і клінічної
діагностики
Офіційні опоненти: доктор ветеринарних наук, професор
Канюка Олександр Іванович,
Львівський національний університет ветеринарної
медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького,
професор кафедри фармакології та токсикології
кандидат ветеринарних наук, старший науковий співробітник
Патерега Ігор Петрович,
Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок (м. Львів), завідувач лабораторії фармакології та токсикології
Захист дисертації відбудеться «26» червня 2008 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.826.03 у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, за адресою: 79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50, аудиторія №1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, за адресою: 79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50, аудиторія №1.
Автореферат розісланий «16» травня 2008 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат ветеринарних наук, доцент В.З.Салата


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Головне завдання в галузі тваринництва збільшити та здешевити виробництво тваринницької продукції високої санітарної якості. Одним із шляхів вирішення цього питання є ефективне лікування хворих тварин. У структурі хвороб бактеріальної етіології бронхопневмонія телят є одною з найбільш частих причин загибелі тварин, а тому завдає значних економічних збитків тваринництву (Левченко В.І. і співавт., 1995).
Застосування протимікробних препаратів телятам при вказаному захворюванні спричиняє побічну дію, алергічні реакції, утворення антибіотикостійких штамів мікробів (Сильвестров В.П., 1979; Smithetae I.T., 1988; Кондрахін І.П., Коляда М.В., Влізло В.В., 1995; Козій Н.В., 2004).
На даний час актуальним питанням є розроблення нешкідливих і в той же час ефективних лікарських засобів для лікування тварин, хворих на катаральну бронхопневмонію. До таких ліків можна віднести гомеопатичні препарати. Вони впливають не лише на патогенез, а й суттєво підвищують неспецифічну резистентність організму (Ганеман С., 1992; Рекевег Г.Г., 1997; Липин А.В., 1996; Чубов Ю.А., 2000).
Відомо, що, на відміну від алопатичних лікарських засобів, гомеопатичні препарати діють на початкові та проміжні ланки розвитку хвороби на клітинному і молекулярному рівнях. За цих умов відбувається не ремісія, а вироблення адаптаційних реакцій організму, становлення його гармонійного стану. Важлива роль при цьому належить імунній, ферментній системам та обміну мінеральних речовин (Sharma R.R., 1979; Ганеман С., 1992; Фаррингтон Э., 1992; Чубов Ю.А., 2000; Соколов В.Д. і співавт., 2005).
Недостатнє вивчення цього питання було підставою до проведення нами комплексних досліджень фармакологічної дії ехінацеї композитум та коензим композитум у дослідах на клінічно здорових і хворих на катаральну бронхопневмонію телятах. В Україні це питання вивчається вперше.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є складовою частиною науково-дослідної тематики кафедри внутрішніх хвороб тварин і клінічної діагностики Одеського державного аграрного університету "Дослідження патогенезу порушень обміну речовин у сільськогосподарських тварин в умовах півдня України та розробка методів їх діагностики, лікування та профілактики", номер державної реєстрації 0101U005042.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ ЕХІНАЦЕЇ КОМПОЗИТУМ І КОЕНЗИМУ КОМПОЗИТУМ НА ОРГАНІЗМ ІНТАКТНИХ ТА ХВОРИХ НА КАТАРАЛЬНУ БРОНХОПНЕВМОНІЮ ТЕЛЯТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок