Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Прогнозування економічних наслідків реструктуризації в будівництві шляхом порівняльної експертної діагностики (на прикладі холдингової компанії “Київміськбуд”)

Прогнозування економічних наслідків реструктуризації в будівництві шляхом порівняльної експертної діагностики (на прикладі холдингової компанії “Київміськбуд”)

Назва:
Прогнозування економічних наслідків реструктуризації в будівництві шляхом порівняльної експертної діагностики (на прикладі холдингової компанії “Київміськбуд”)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,39 KB
Завантажень:
360
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Київський національний університет
будівництва і архітектури
МАРИНІЧ ІЛЛЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 69.003:339.03
Прогнозування економічних наслідків
реструктуризації в будівництві шляхом
порівняльної експертної діагностики
(на прикладі холдингової компанії “Київміськбуд”)
Спеціальність 08.07.03 – Економіка будівництва
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - Федоренко В.Г., доктор економічних наук, професор кафедри організації і управління будівництвом Київського національного університету будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти:
Герасимчук Микола Семенович, доктор економічних наук, професор, заступник
директора Інституту економіки НАН України (м. Київ).
Чернявський Анатолій Дмитрович, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри менеджменту Україно-російського інституту менеджменту і бізнесу ім. Б.М. Єльцина.
 
Провідна установа - Харківський державний технічний університет будівництва і
архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 05.11.2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.10 при Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України за адресою:
03068, м. Київ, Повітрофлотський пр., 31. т. 248-30-15
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України за адресою: 03068, м. Київ, Повітрофлотський пр., 31
Автореферат розісланий 03.10.2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.10
кандидат економічних наук, доцент Погорельцев В.М.
Актуальність теми. Будь-яка система, у тому числі економічна, не є стабільно незмінною у довгостроковому періоді. Вона постійно зазнає впливу багатьох внутрішніх та зовнішніх сил. З часом цей вплив об`єктивно призводить до необхідності видозмінення, певної адаптації, модифікації чи трансформації самої системи. Все це повністю стосується економічних систем різних рівнів – національної економіки, виробничого і промислового секторів окремих підприємств та їх структурних підрозділів. Тому у світовій економічній науці проблемам реструктуризації приділяється значна увага. Вони також знайшли відображення в наукових працях відомих вчених України: В. Амбросова, Л. Батенка, В.Бендерського, А. Власова, В. Геєця, М. Герасимчука, В. Заболотного, О. Кухленка, І. Лутінова, Махмудова, Т. Мізерної, М.Педана, С. Раменської, О. Терещенка, І. Тинного, С.Ушацького, В. Федоренка, О.Федосової, Л. Федулової, А. Чернявського та інших.
Назріла необхідність переосмислити економічну політику та керівництво нею з метою проведення комплексної реструктуризації для створення реальних джерел виходу з тривалої рецесії, забезпечення технологічного оновлення і стійкого економічного зростання.
Будівельний комплекс, як один з пріоритетних чинників позитивних зрушень в фондооснащенні також потребує реструктуризації. Її проведенню має передувати тривале і достовірне обґрунтування переваг, наслідків і можливих втрат, що одержить інвестиційно-будівельна сфера в процесі реструктуризації. Розробка зазначеного науково-методичного обґрунтування, з наступним впровадженням в практику управління будівельно-інвестиційної сфери, є невідкладною науково-практичною проблемою. Її вирішення визначає актуальність даної дисертаційної роботи.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Вибір теми предмету і об'єкту дослідження здійснено у відповідності з “Концепцією економічної стабілізації і зростання в Україні”, досліджень Державного комітету України у справах містобудування і архітектури (тема №1003-98 “Аналіз ефективної діяльності новостворених господарських структур в процесі реструктуризації”). Зміст, структура і тематика досліджень відповідають планам наукових досліджень кафедри організації управління будівництвом Київського національного університету будівництва і архітектури.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Прогнозування економічних наслідків реструктуризації в будівництві шляхом порівняльної експертної діагностики (на прикладі холдингової компанії “Київміськбуд”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок