Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕГІОНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ВІДНОВЛЕННЯ ОСНОВНИХ ФОНДІВ МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ

РЕГІОНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ВІДНОВЛЕННЯ ОСНОВНИХ ФОНДІВ МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ

Назва:
РЕГІОНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ВІДНОВЛЕННЯ ОСНОВНИХ ФОНДІВ МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,77 KB
Завантажень:
453
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ
МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
РАДЧЕНКО МИКОЛА ЮХИМОВИЧ
УДК: 338.2
РЕГІОНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ВІДНОВЛЕННЯ ОСНОВНИХ
ФОНДІВ МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ
Спеціальність 08.10.01 - розміщення продуктивних сил
і регіональна економіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківській національній академії міського господарства
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Стадник Григорій Васильович,
Харківська національна академія міського господарства,
перший проректор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ніколаєв Всеволод Петрович,
Національна академія державної податкової служби
України (м. Ірпінь), професор кафедри аудиту і економічного аналізу
кандидат економічних наук, доцент
Величко Вікторія Валеріївна,
Харківська національна академія міського господарства,
доцент кафедри міської і регіональної економіки
Провідна установа: Таврійський національний університет ім. Вернадського,
кафедра менеджменту і маркетингу м. Сімферополь
Захист відбудеться 10.02.2006 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.089.01 Харківської національної академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції, 12, в залі засідань Вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської національної академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції, 12.
 
Автореферат розісланий 10.01. 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Момот Т.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Відтворення всіх сторін життя громади залежить головним чином від ступеню інтенсивного розвитку соціальної інфраструктури, як важливої складової господарського комплексу країни. Житлово–комунальне господарство – частина соціальної інфраструктури, що забезпечує населення, підприємства та організації необхідними послугами. Робота підприємств житлово-комунального господарства суттєво впливає на розвиток економічних взаємовідносин в державі і багато в чому зумовлює нормальні умови функціонування економіки країни, кожної її галузі, оскільки всі без винятку суб’єкти господарювання безпосередньо користуються комунальними послугами.
Серед підприємств житлово-комунального господарства значне місце займають підприємства, які виконують пасажирські перевезення і транспортне обслуговування населення. Робота підприємств міського електротранспорту характеризується високим рівнем зносу основних фондів, зокрема рухомого складу; недосконалим механізмом формування власних фінансових ресурсів; високовитратним механізмом господарювання, що потребує особливого підходу до формування нових ринкових відносин у процесі відновлення основних фондів.
Питання удосконалення механізму відновлення фондів і формування джерел інвестування широко відображені в роботах провідних економістів України і закордонних країн Величко В.В., Голикова А.П., Ніколаєва В.П., Гітмана Л., Джонка М., Іванова Ю.Б., Ковалевського Г.В., Онищука Г.І., Подсолонка В.А., Торкатюка В.І., Хохлова Н.П., Шутенка Л.М., Юр’євої Т.П та інших. Разом з тим, аналіз економічної літератури і робота підприємств показують, що ця проблема не знайшла достатнього теоретичного і практичного вирішення.
Відсутність єдиного підходу до визначення поняття “відновлення основних фондів” ускладнює розробку стратегії відновлення, а звідси зниження ефективності від її реалізації. Не забезпечена стратегія акумулювання та ефективного використання інвестиційних ресурсів і зменшення рівня ризику інвестиційних проектів на відновлення основних фондів значно погіршує перспективи інноваційного розвитку діяльності підприємств. Цим обумовлена актуальність теми дисертації, її теоретична та практична значущість на загальнодержавному і регіональному рівнях.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота пов’язана з основними напрямками наукових досліджень факультетів економіки та менеджменту, економіки та підприємництва і кафедр бухгалтерського обліку та аудиту, економіки будівництва Харківської національної академії міського господарства, виконана в рамках держбюджетної науково-дослідної роботи “Проблеми розвитку економічних систем в ринкових умовах” за 2000 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: РЕГІОНАЛЬНИЙ МЕХАНІЗМ ВІДНОВЛЕННЯ ОСНОВНИХ ФОНДІВ МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок