Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Засоби підвищення енергошвидкісного потенціалу автомобіля

Засоби підвищення енергошвидкісного потенціалу автомобіля

Назва:
Засоби підвищення енергошвидкісного потенціалу автомобіля
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,82 KB
Завантажень:
352
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
Дубно Михайло Володимирович
УДК 629.113
Засоби підвищення енергошвидкісного
потенціалу автомобіля
спеціальність 05.22.02 – автомобілі та трактори
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства
освіти і науки України.
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор
Гащук Петро Миколайович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри “Експлуатація та ремонт
автомобільної техніки”.
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, доцент
Крайник Любомир Васильович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри "Автомобілебудування",
кандидат технічних наук, доцент
Карпенко Володимир Романович
Луцький Державний технічний університет,
доцент кафедри "Автомобілі"
Захист відбудеться „ 12 ”грудня 2007 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.06 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. С. Бандери, 12, гол. корп., ауд. 226.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “02” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Шоловій Ю. П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. З інтенсифікацією розвитку національної економіки особливого значення набуває проблема підвищення ефективності використання автомобільного транспорту на засадах раціонального використання його потенціалу. Як в якісному, так і кількісному сенсі рівень використання потенційної ефективності окремих автотранспортних засобів (АТЗ) та потенційної ефективності роботи автомобільного транспорту загалом за багатьма ознаками не задовольняють сучасних вимог.
Однією з основних причин цього є незадовільний стан планування, обліку й нормування (кваліметрії) ефективності використання автомобілів. Планування ефективності від досягнутого рівня чи від вдалого випадку до випадку й застосування укрупнених нормативів пробігу і витрати палива не сприяють раціональному формуванню та ефективному використанню виробничого (продуктивного чи швидкісного та енергетичного) потенціалу автомобілів. При такому підході виробничий потенціал оцінюється на основі не завжди об’єктивних звітно-статистичних даних, а нормативи не є скеровуючим фактором, взірцем в роботі. Дані обставини обумовлюють актуальність теми досліджень.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційні дослідження безпосередньо пов’язані з науково-дослідною роботою “Дослідження та оптимізація експлуатаційних властивостей автотранспортних машин та ефективності транспортних процесів”, що проводиться кафедрою “Експлуатація та ремонт автомобільної техніки” Національного університету “Львівська політехніка” у відповідності до Державного координаційного плану НДР за темою “Методи забезпечення раціональної експлуатації та екологічної безпеки автомобіля” (позиція № 23), сформованого науково-експертною радою за фаховим напрямом “Автомобільний транспорт і дорожнє будівництво”.
Мета і задачі дослідження. Мета роботи – обґрунтування пропозицій щодо підвищення енергошвидкісного потенціалу автомобіля, розробка теоретичних і практичних методів визначення і оцінювання продуктивного потенціалу автомобілів і нормування показників їх роботи на основі формалізованого методологічного підходу до вивчення режимів роботи автомобілів та до ідентифікації умов руху.
Для досягнення мети роботи були поставлені та розв’язані такі задачі дослідження:
1. Аналіз та обґрунтування можливості і доцільності застосування методу планування експерименту для дослідження й визначення швидкісного та енергетичного потенціалів автомобілів на основі обмеженої системи кількісних вимірників умов руху.
2. Розроблення розрахункового методу відтворення експлуатаційних режимів і визначення показників руху й роботи агрегатів автомобілів на комп’ютерах з системним урахуванням впливових чинників та особливостей реального процесу руху.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Засоби підвищення енергошвидкісного потенціалу автомобіля

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок