Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АПАРАТНОГО МОДЕЛЮВАННЯ НЕСПРАВНОСТЕЙ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ

МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АПАРАТНОГО МОДЕЛЮВАННЯ НЕСПРАВНОСТЕЙ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АПАРАТНОГО МОДЕЛЮВАННЯ НЕСПРАВНОСТЕЙ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,54 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
 
ХАССАН КТЕЙМАН
УДК 681.32:519.713
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АПАРАТНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
НЕСПРАВНОСТЕЙ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ
 
05.13.13 – обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2007
Дисертацією є рукопис.
 
Робота виконана у Харківському національному університеті радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Хаханов Володимир Іванович, Харківський національний університет радіоелектроніки, декан факультету комп’ютерної інженерії та управління.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Краснобаєв Віктор Анатолійович, Харківський
національний технічний університет сільського
господарства, професор кафедри автоматизації
та комп’ютерних технологій;
кандидат технічних наук, професор
Горбачев Валерій Олександрович, Харківський
національний університет радіоелектроніки,
директор Центру навчання студентів іноземною
мовою.
Захист відбудеться 25.10. 2007 року о 13-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.052.01 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий 23.09. 2007 року.
В.О. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради Кучеренко Є.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Завдяки спільним зусиллям провідних брендів планети в області Electronic Design Automation (EDA: Cadence, Mentor Graphics, Synopsis) і технологічним досягненням мікроелектроніки (Xilinx, Altera) стало можливим створення апаратних моделей протягом часового інтервалу, порівнянного з розробкою програмних моделей. Тому в маршрутах проектування цифрових виробів на ринку електронних технологій стають все більш популярними програмно-апаратні рішення тестування і верифікації, які дають можливість суттєво скоротити основний параметр будь-якої розробки– time-to-market. Існують два стратегічних напрямки на EDA-ринку: підвищення тестопридатності та швидкодії програмних продуктів завдяки конвеєризації та розпаралелюванню обчислювальних процесів на основі використання багатоядерних архітектур (Intel) та спеціалізованих процесорів (ASIC, ASSP), доробка апаратних моделей та методів моделювання, тестування і верифікації за функціональністю та гнучкістю до рівня програмних. При цьому функція мети в обох напрямках одна – мінімізація часу проектування. Існуючі обмеження: висока швидкодія як у апаратних, гнучкість, функціональність та тестопридатність (керованість, спостережуваність, налагодження) як у програмних моделей.
В плані стратегічних та перспективних напрямків розвитку EDA-ринку найбільш актуальними є дослідження, пов’язані з: удосконаленням технологій тестопридатного проектування і стандартів граничного сканування у software design; застосуванням асерцій та лінтінг-технологій для тестування, верифікації та налагодження цифрових проектів на системному рівні; розробкою апаратних симуляторів для моделювання та діагностування складних цифрових проектів на ранніх стадіях проектування. Перспективні технології,орієнтовані на створення апаратних засобів тестування і верифікації, пропонують провідні компанії світу, такі як: Synopsis, Aldec, Xilinx, Altera, Atmel. Запропоновані ними рішення свідчать про актуальність та ринкову привабність досліджень, пов’язаних з розробкою програмно-апаратних комплексів, які підвищують продуктивність EDA-засобів.
Існуючими прототипами апаратного симулятора вибрано дві системи фірми Aldec (USA), яка є одним з лідерів інновацій в області EDA. Бренд компанії HESTM (Hardware Embedded Simulator) є універсальним спеціалізованим процесором, що підключається до персонального комп’ютера і дає можливість у сотні та тисячі разів підвищити швидкодію моделювання і верифікації цифрових проектів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АПАРАТНОГО МОДЕЛЮВАННЯ НЕСПРАВНОСТЕЙ ЦИФРОВИХ СИСТЕМ НА КРИСТАЛАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок