Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКСПЛУАТАЦІЙНА НАДІЙНІСТЬ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ПУСКАЧІВ З КОМПОЗИЦІЙНИМИ КОНТАКТНИМИ МАТЕРІАЛАМИ

ЕКСПЛУАТАЦІЙНА НАДІЙНІСТЬ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ПУСКАЧІВ З КОМПОЗИЦІЙНИМИ КОНТАКТНИМИ МАТЕРІАЛАМИ

Назва:
ЕКСПЛУАТАЦІЙНА НАДІЙНІСТЬ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ПУСКАЧІВ З КОМПОЗИЦІЙНИМИ КОНТАКТНИМИ МАТЕРІАЛАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,40 KB
Завантажень:
175
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний аграрний УНІВЕРСИТЕТ
Коробський Володимир Вікторович
УДК 621.3.066.5/6:636
ЕКСПЛУАТАЦІЙНА НАДІЙНІСТЬ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ
ПУСКАЧІВ З КОМПОЗИЦІЙНИМИ КОНТАКТНИМИ
МАТЕРІАЛАМИ
(на прикладі ЕлектроустановоК В тваринництві)
05.09.16
- застосування електротехнологій у
сільськогосподарському виробництві
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному аграрному
університеті Кабінету Міністрів України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Коханівський Сергій Павлович,
Національний аграрний університет,
доцент кафедри електричних машин
та експлуатації електрообладнання
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Клименко Борис Володимирович,
Національний технічний університет“
Харківський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри електричних апаратів
кандидат технічних наук, доцент
Козирський Володимир Вікторович,
Національний аграрний університет,
директор центру енергетики та автоматизації АПК
Провідна установа: Національний науковий центр “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства УААН”, відділ застосування електроенергії в сільському господарстві, смт Глеваха Васильківського району Київської області
Захист відбудеться 8 жовтня 2002 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.004.07 у Національному аграрному університеті за адресою: 03041 м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 15, навчальний корпус №3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного аграрного університету за адресою: 03041 м. Київ-41, вул. Героїв оборони, 13, навчальний корпус №4, кімн. 41.
Автореферат розісланий “6” вересня 2002 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Лут М.Т.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
В агропромисловому секторі України актуальною є проблема надійності електрообладнання і, зокрема, електромагнітних пускачів, оскільки розвиток сучасного сільського господарства нерозривно пов’язаний із впровадженням і застосуванням нових технологій виробництва, переробки і зберігання сільськогосподарської продукції. Повноцінне функціонування електрифікованого технологічного обладнання неможливе без використання надійних комутаційних апаратів.
Електричні комутаційні апарати низької напруги є, без перебільшення, важливим засобом електрифікації і автоматизації виробничих процесів в агропромисловому комплексі, зокрема вони входять до складу електрообладнання всіх технологічних систем виробництва продуктів тваринництва. Забезпечення надійності цих технологічних систем тваринницьких комплексів і ферм пояснюється ще й тим, що виробнича відмова електрообладнання призводить до великих втрат продукції, до зниження її якості та ефективності і, за результатами, цю відмову можна порівняти як втрату об’єктом енергопостачання. Тільки за рахунок наслідків відмов обладнання технологічних систем молочних ферм продуктивність тварин інколи падає на 40%, а кількість корів, які хворіють маститом, досягає 78%, що додатково знижує продуктивність тварин в середньому на 12% (за даними Мкртумяна В.С.).
Керування надійністю електромагнітних пускачів (ЕМП) і основні напрямки їх вдосконалення безпосередньо пов’язані зі створенням та впровадженням нових матеріалів, які можуть забезпечити задані показники надійності комутуючих пристроїв, зниження матеріальних затрат на виробництво апаратів і економію благородних металів.
Актуальність теми. Сучасні електромагнітні пускачі мають суттєві недоліки при їх використанні в умовах сільськогосподарського виробництва. Термін служби апаратів, які експлуатуються в тваринницьких виробничих приміщеннях, в середньому складає 0,53,0 років, що значно нижче їх технічного ресурсу. Більшість пускачів комплектується контакт-деталями, які виготовлені на основі срібла з домішками. Специфічні умови експлуатації апаратів керування і захисту в сільському господарстві та недостатній рівень обслуговування призводять до масових несправностей, як правило, внаслідок відмов комутуючих пристроїв (60%).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕКСПЛУАТАЦІЙНА НАДІЙНІСТЬ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ПУСКАЧІВ З КОМПОЗИЦІЙНИМИ КОНТАКТНИМИ МАТЕРІАЛАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок