Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка технології проектування структури тканини та умов заправлення ниток основи на ткацьких верстатах

Розробка технології проектування структури тканини та умов заправлення ниток основи на ткацьких верстатах

Назва:
Розробка технології проектування структури тканини та умов заправлення ниток основи на ткацьких верстатах
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,19 KB
Завантажень:
336
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЧЕПЕЛЮК ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА
УДК 677.024.001.5
Розробка технології проектування структури тканини та умов заправлення ниток основи на ткацьких верстатах
05.19.03 - технологія текстильних матеріалів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
 
Херсон – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Херсонському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Якимчук Радій Палладійович,
Херсонський державний технічний університет, кафедра механічної технології волокнистих матеріалів, завідувач кафедри
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Малкін Едуард Семенович, Інститут технічної теплофізики НАН України, завідувач лабораторії;
кандидат технічних наук, доцент Гайдамака Василь Кирилович, Київський національний університет технологій та дизайну, кафедра технології трикотажного виробництва, доцент
Провідна установа:
Львівська комерційна академія, кафедра товарознавства непродовольчих товарів, Центральна спілка споживчих товариств України, м. Львів
Захист відбудеться 12.12. 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.02 при Херсонському державному технічному університеті за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24, корпус 1, ауд. 223.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського державного технічного університету (73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24, корпус 1).
Автореферат розісланий 11.12.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Сумська О.П.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В даний час умови роботи підприємств диктує ринкова економіка. Головна умова: промисловий продукт має бути проданий. Щоб покупець вибрав саме даний товар, він, поряд із прийнятною вартістю, повинен мати привабливий зовнішній вигляд і корисні споживчі властивості на рівні чи вище подібних товарів інших виробників.
У ткацтві закладається структура тканини, вид переплетення, ступінь рельєфності і зовнішній вигляд лицьової поверхні, фізичні і механічні споживчі властивості, тому процеси проектування і формування тканини на ткацьких верстатах є визначальними в рішенні проблеми створення тканини, як конкурентноздатного товару.
Проблема пошуку нових напрямків виробництва тканини з привабливим зовнішнім виглядом і високими споживчими властивостями є актуальною. У представленій роботі дану проблему вирішено шляхом удосконалення процесу створення тканини на всіх етапах: від проектування структури до розрахунку умов заправлення та оцінки напруженості формування на ткацьких верстатах.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота проводилася відповідно до перспективного плану науково-дослідної роботи Херсонського державного технічного університету № 0101U006182 на 1999 – 2001 роки в напрямку „Теоретичне обґрунтування і технічні розробки ресурсозберігаючої технології первинної переробки вовни для півдня України і проектування тканих матеріалів на основі їхнього напружено-деформованого стану”, затвердженої на основі рішення експертної ради Міністерства освіти України (протокол № 2 від 04.11.1998 р.) і задач, викладених у державній програмі розвитку легкої промисловості України на період до 2000 року (затверджена Кабінетом Міністрів України 29.01.1996 р., протокол № 147).
Особистий внесок здобувача полягає у визначенні параметрів природної структури тканини для саржі 1/4, розробці методу аналізу геометрії ниток у структурі тканини та визначенні розподілу натягу ниток основи по зонах заправлення ткацького верстата, що дозволяє розширити можливості створення нового асортименту тканини.
Мета і задачі дослідження. Метою даної роботи є проектування структури й умов заправлення тканини із зниженою різнонатягнутістю ниток основи без витрачального і тривалого етапу виготовлення зразків, що дозволить розширити можливості проектувальників нових структур тканини, і, отже, підвищити асортиментні можливості підприємств, знизити витрати на виробництво тканини й у підсумку – підвищити конкурентноздатність вітчизняних текстильних товарів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Розробка технології проектування структури тканини та умов заправлення ниток основи на ткацьких верстатах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок