Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКСПЕРТНІ СИСТЕМИ В МАРКЕТИНГОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА

ЕКСПЕРТНІ СИСТЕМИ В МАРКЕТИНГОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ЕКСПЕРТНІ СИСТЕМИ В МАРКЕТИНГОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,95 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МОРСЬКИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
Карповська-Скорик Катерина Юхимівна
УДК 658.511.011.56
ЕКСПЕРТНІ СИСТЕМИ
В МАРКЕТИНГОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.03.02 — економіко – математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса — 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обчислювальної техніки та інформаційних систем в економіці Одеського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, доцент
Соколовська Зоя Миколаївна,
Одеський державний економічний університет,
в. о. професора кафедри обчислювальної техніки та інформаційних систем в економіці
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ревенко Валерій Лук’янович,
Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та Міністерства освіти і науки України, провідний науковий співробітник
кандидат економічних наук, доцент
Мазарчук Андрій Юрійович,
Технологічний університет Поділля (м. Хмельницький),
доцент кафедри автоматизованих систем та моделювання в економіці
Провідна установа: відділ секторальних прогнозів та кон’юнктури ринків, Інститут економічного прогнозування НАН України
(м. Київ)
Захист відбудеться “__”________________2001 р. о _______ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.060.02 Одеського державного морського університету за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечнікова, 34.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеського державного морського університету.
Автореферат розісланий “___”________2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.е.н., доц. Холоденко А.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ.
Актуальність теми. Сучасний етап розвитку економіки України передбачає якісно новий підхід до підвищення ефективності управління підприємствами – найважливішими суб'єктами господарювання. Поступово формується новий, маркетинговий підхід до рішення проблем управління виробництвом і реалізацією товарів і послуг в інтересах споживачів.Сфера маркетингу охоплює рішення широкого спектра питань, починаючи від дослідження ринкового попиту і визначення комерційних стратегій підприємства, до дослідження можливостей виробництва і збуту, організації реклами і т.і.
Умови, в яких розгортається маркетингова діяльність підприємств в Україні, є в край нестабільними. Через це необхідні нові підходи, що відображають економічну ситуацію в країні; особливо гнучкі методи дослідження, що дозволили б оперативно реагувати на конкретні ситуації на ринку і у внутрішній господарській діяльності підприємства.
Для розв’язання поставленої проблеми можна використати прогностичні методи маркетингових досліджень.
Однак, існують складні проблеми. Традиційні методи прогнозу мають об'єктивні недоліки, що перешкоджають їх ефективному використанню в розв’язанні конкретних задач управління. Ряд методів перестали працювати в сучасних економічних умовах України через відсутність достовірної інформації, необхідної для проведення прогнозу.
Через це актуальним є використання нечітких методів прогностики, які практично не застосовуються у практиці роботи вітчизняних підприємств.
Необхідна розробка методики застосування зазначених методів у прогнозуванні і плануванні маркетингової діяльності підприємств —визначення конкретних сфер їх застосування, формування умов та математичної постановки задач, що розв'язуються; інформаційного і програмного забезпечення досліджень.
Поняття, якими оперують у різних областях аналізу економічних процесів і знань, виявляються насправді занадто складними і витонченими для того, щоб можна було скористатися традиційно пануючою логікою, у якій центральна роль відведена тільки точним, добре визначеним кількісним міркуванням.
Тільки за допомогою особливо гнучких методів стає можливою розробка і прийняття дійсне ефективних управлінських рішень.
Таким чином, відсутність однозначного теоретичного обґрунтування і відповідних практичних наробок визначили вибір теми дисертаційного дослідження і її актуальність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕКСПЕРТНІ СИСТЕМИ В МАРКЕТИНГОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок