Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗАВАРІЙНОГО РУХУ ВИСОКОШВИДКІСНОГО ПОТЯГА НА ОСНОВІ БЕЗПЕРЕРВНОГО МОНІТОРИНГУ СТАНУ РЕЙКОВОГО ШЛЯХУ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗАВАРІЙНОГО РУХУ ВИСОКОШВИДКІСНОГО ПОТЯГА НА ОСНОВІ БЕЗПЕРЕРВНОГО МОНІТОРИНГУ СТАНУ РЕЙКОВОГО ШЛЯХУ

Назва:
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗАВАРІЙНОГО РУХУ ВИСОКОШВИДКІСНОГО ПОТЯГА НА ОСНОВІ БЕЗПЕРЕРВНОГО МОНІТОРИНГУ СТАНУ РЕЙКОВОГО ШЛЯХУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,25 KB
Завантажень:
426
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
Войтенко Володимир Панасович
УДК 629.4
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗАВАРІЙНОГО РУХУ ВИСОКОШВИДКІСНОГО ПОТЯГА
НА ОСНОВІ БЕЗПЕРЕРВНОГО МОНІТОРИНГУ СТАНУ РЕЙКОВОГО ШЛЯХУ
05.22.07 – рухомий склад залізниць і тяга поїздів
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор,
Осенін Юрій Іванович,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, завідувач кафедри “Гідрогазодинаміка”
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор,
Павленко Альберт Прокопович,
Науково-виробниче підприємство “Вібротранс”,
генеральний директор
кандидат технічних наук, доцент,
Малахов Олег Володимирович,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля,
докторант
Провідна установа:
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту
імені академіка В.Лазаряна Міністерства транспорту і зв’язку України,
м.Дніпропетровськ
Захист відбудеться 19 червня 2006 р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 29.051.03 при Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, Україна, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою:
91034, Україна, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а
Автореферат розісланий 17 травня 2006 р.
В. О. вченого секретара
спеціалізованої вченої ради Носко П.Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. На шляху Євро-Атлантичної інтеграції Україна залучається до світових процесів інтенсифікації всіх сфер людської діяльності включаючи економіку, промисловість і соціальну сферу. Різке підвищення темпів економічного і промислового росту держави тісно пов'язано зі збільшенням обсягів і швидкостей вантажних і пасажирських перевезень, основну частину яких здійснює залізничний транспорт. Тяговий рухомий склад, що випускається на території України, за всіма показниками забезпечує підвищення швидкостей руху потягів до 120-200 км/год. Найважливішим критерієм можливості підвищення швидкостей руху до зазначених значень є дотримання умов безпеки руху. Припустимі швидкості руху потягів, що забезпечують безпеку, визначаються, в основному, технічним станом рухомого складу і шляху.
Моніторингу технічного стану рухомого складу під час руху, а також моніторингу стану рейкового шляху приділяється особлива увага. Для цього розроблені й експлуатуються бортові системи збору інформації про поточний стан рухомого складу, а також системи періодичного контролю технічного стану рейкового шляху. Пристрої і системи періодичного контролю стану рейкового шляху менш надійні і функціональні в порівнянні із системами безперервного моніторингу стану рухомого складу і мають ряд істотних недоліків, головним з яких є періодичність контролю, що не забезпечує своєчасне виявлення перешкод руху потяга і несправностей шляху. Існуючі системи контролю стану рейкового шляху неоперативні і недостатньо надійні за складних погодних умов і за умов обмеженої видимості. Таким чином, одним зі шляхів підвищення безпеки високошвидкісних залізничних перевезень є безперервний моніторинг технічного стану рейкового шляху. Перспективним є застосування акустичних хвиль для здійснення контролю стану рейкового шляху, включаючи несправності шляху і перешкоди руху локомотива.
Існуючі методи акустичного неруйнівного контролю застосовуються на залізничному транспорті в основному для виявлення внутрішніх дефектів рейок і реалізовані у вигляді пристроїв для ручного контролю рейок і вагонів-дефектоскопів для автоматичного контролю стану рейкового шляху. Використання акустичних хвиль для здійснення безперервного контролю стану рейкового шляху при високошвидкісному русі вимагає проведення додаткових поглиблених досліджень, необхідних для створення систем забезпечення безаварійного руху високошвидкісного потяга на основі безперервного моніторингу стану рейкового шляху за рахунок використання акустичних методів неруйнівного контролю і вживання заходів із запобігання виникненню аварійної ситуації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗАВАРІЙНОГО РУХУ ВИСОКОШВИДКІСНОГО ПОТЯГА НА ОСНОВІ БЕЗПЕРЕРВНОГО МОНІТОРИНГУ СТАНУ РЕЙКОВОГО ШЛЯХУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок