Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ

ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ

Назва:
ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,75 KB
Завантажень:
29
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРНОПІЛЬСЬКА АКАДЕМІЯ НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Комарницька Руслана Георгіївна
УДК 336.467
ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ
Спеціальність 08.04.01 - фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів Тернопільської академії народного господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Юрій Сергій Ілліч,
Тернопільська академія народного господарства, завідуючий кафедри фінансів
Офіційні опоненти: | Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор економічних наук, професор
Мороз Анатолій Миколайович,
Київський національний економічний університет, завідуючий кафедри банківської справи;
кандидат економічних наук, доцент
Гуцал Ігор Степанович,
Тернопільська академія народного господарства, кафедра банківської справи.
Провідна установа: | Київський національний університет імені Тараса Шевченка, кафедра фінансів, грошового обігу та кредиту, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться „23” грудня 2003 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.082.03 у Тернопільській академії народного господарства за адресою: 46004, м.Тернопіль, вул.Львівська, 11, ауд.1219.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Тернопільської академії народного господарства за адресою: м.Тернопіль, вул.Львівська, 11.
Автореферат розісланий „ 20 ” листопада 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Шаварина М.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Забезпечення економічного зростання висуває підвищені вимоги до характеру та параметрів функціонування інвестиційного ринку, структури й активності його учасників у реальному та фінансовому секторах. Специфіка перехідного періоду України зумовлює ситуацію, за якої інвестиційні ресурси одного з основних учасників інвестиційного ринку – банківської системи, упродовж тривалого періоду функціонують у досить обмежених сегментах, почергово, в залежності від мінливості макроекономічного середовища та державної економічної політики, переливаючись між ринком державних цінних паперів, короткостроковим кредитуванням суб’єктів реального сектора та міжбанківським ринком, беручи цим малу участь у формуванні загального інвестиційного потоку в країні, що в умовах загальної слабкості позицій інших учасників інвестиційного ринку виступає одним з суттєвих деструктивних елементів у відтворювальних процесах. Слабкість фондового ринку та окремі негативні тенденції в економіці стримують ефективний процес активізації інвестиційної діяльності банків на ринку цінних паперів та у сфері інвестиційного, передусім довгострокового, кредитування реального сектора, звужують асортимент і можливості банківських інвестицій. З іншого боку, низький рівень життя населення та слабкий фінансовий стан суб’єктів господарювання звужують можливості комерційних банків щодо мобілізації вільних грошових коштів як потенційного інвестиційного ресурсу. Зазначені тенденції посилюються відсутністю повноцінної нормативно-правової бази, яка б комплексно регулювала блок питань, пов’язаних з формуванням інвестиційного ринку загалом та інвестиційною діяльністю комерційних банків, що вносить елемент хаотичності та безсистемності в систему управління цією діяльністю. Всередині банків досить слабка увага приділяється системі маркетингового забезпечення опрацювання інвестиційних стратегій, виходячи з поточних і перспективних завдань, що стоять перед банком, а також прогнозних параметрів трансформації інвестиційного ринку загалом. Кінцевим наслідком такого сценарію розвитку є розбіжність між інвестиційними цілями комерційних банків та інвестиційними потребами національної економіки.
Посилення подальшого деструктивного впливу невідповідності між інвестиційним попитом та інвестиційною пропозицією в реальному та фінансовому секторах національної економіки на інвестиційні можливості комерційних банків зумовило необхідність здійснення даного комплексного дослідження, спрямованого на обґрунтування шляхів підвищення інвестиційної активності цих установ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ІНВЕСТИЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок