Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЕНЕРГОВИКОРИСТОВУЮЧИХ ПРОЦЕСІВ ТА АПАРАТІВ ХАРЧОКОНЦЕНТРАТНИХ ВИРОБНИЦТВ

МОДЕЛЮВАННЯ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЕНЕРГОВИКОРИСТОВУЮЧИХ ПРОЦЕСІВ ТА АПАРАТІВ ХАРЧОКОНЦЕНТРАТНИХ ВИРОБНИЦТВ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЕНЕРГОВИКОРИСТОВУЮЧИХ ПРОЦЕСІВ ТА АПАРАТІВ ХАРЧОКОНЦЕНТРАТНИХ ВИРОБНИЦТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,48 KB
Завантажень:
27
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
При рассмотрении процессов происходящих в системе трехфазного паропылегазового потока на иерархическом уровне аппарата, достаточно р
азработать статическую модель. Поскольку время реакции между частицами и каплями в потоке мало по сравнению с общим времене


Одеська державна академія харчових технологій
Станевський Олег Леонідович
УДК 66.042.88:664.87.001.57
МОДЕЛЮВАННЯ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЕНЕРГОВИКОРИСТОВУЮЧИХ ПРОЦЕСІВ ТА АПАРАТІВ ХАРЧОКОНЦЕНТРАТНИХ ВИРОБНИЦТВ
Спеціальність 05.18.12 - процеси та апарати харчових виробництв
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса - 1999


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії харчових технологій Міністерства освіти України
Науковий керівник - | доктор технічних наук, професор Бурдо Олег Григорович, Одеська державна академія харчових технологій, завідуючий кафедрою процесів та апаратів.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки УРСР Чепурненко Віктор Павлович, Одеська державна академія холоду, проректор по навчально-методичній роботі, професор кафедри холодильних установок.
кандидат технічних наук, доцент Тітар Сергій Семенович, Одеський державний політехнічний університет, завідуючий кафедрою промислової теплоенергетики.
Провідна установа - | Український державний університет харчових технологій, кафедра процесів та апаратів, Міністерство освіти України (м. Київ).
Захист відбудеться 25 червня 1999 р. о годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.088.01 при Одеській державній академії харчових технологій за адресою: 270039, м. Одеса, вул. Канатна, 112.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської державної академії харчових технологій за адресою: 270039, м. Одеса, вул. Канатна, 112.
Автореферат розісланий 24 травня 1999 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради доктор технічних наук, професор |
Пилипенко Л.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стратегічним завданням Держхарчопрому України є підвищення ефективності виробництва до рівня економічно розвинутих країн. В першу чергу це потребує значного зниження енерговитрат, питомі значення яких в 2...4 рази вище світового рівня. Значним резервом підвищення конкурентоспроможності харчових виробництв є зменшення втрат вихідної сировини та готового продукту, утилізація теплових викидів. Однак, стан енерготехнологій і специфіка відпрацьованого теплоносія потребують пошуків нетрадиційних рішень. Перспективним шляхом удосконалення енерготехнологій вважається розроблена в ОДАХТ технологія комплексної утилізації теплоти та пилу з відпрацьованого сушильного агента. В основі теплотехнології використовуються сучасні засоби організації теплопередачі - двофазні автономні термосифони та теплові труби (ТС та ТТ). Але впровадження технології потребує досконалого дослідження комплексу сполучено протікаючих процесів тепломасопереносу багатофазного паропилогазового потоку в пучках труб термосифонного теплоутилізатора (ТУ).
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами Тема дисертації повязана з держбюджетною тематикою науково-дослідницьких робіт (шифр 11ГЗН Удосконалення термотехнологій сушіння харчових продуктів на основі автономних випарно-конденсаційних модулів), прикладна частина здійснювалась у ході рішення задач за замовленням Одеського комбінату харчових концентратів (ОКХК). Дослідження здійснювались у рамках науково-технічної програми Розвиток енергетики і енергозбереження в харчовій промисловості України до 2010р. (проекти 2.40 та 3.17). Науково-методологічні положення автора включені до курсу EUK9701 Энергоменеджмент в пищевой промышленности, що був розроблений у складі програми TACIS.
Мета і завдання досліджень. Мета роботи - створення концепції енергозаощадження харчових технологій, що включає науково-методологичні основи зниження енерговитрат діючого обладнання та удосконалення оригінальних систем тепломасоутилізації (ТМУ) на базі ТС, функціонуючих з специфічними аерозольними потоками сушарок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЕНЕРГОВИКОРИСТОВУЮЧИХ ПРОЦЕСІВ ТА АПАРАТІВ ХАРЧОКОНЦЕНТРАТНИХ ВИРОБНИЦТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок